
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 180x200 cm UK Super King
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu
Gi soverommet ditt en moderne touch med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu, en elegant og solid dobbeltsengsramme som vil forvandle din søvnopplevelse. Denne sengerammen er designet for å imponere med sitt stilige utseende og holdbare konstruksjon.
Solid konstruksjon og elegant design
- Farge: Svart
- Materiale: Heltre furu
- Type: Sengeramme
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengebredde: 180cm
- Sengelengde: 200cm
- Bredde: 185.5 cm
- Høyde: 69.5 cm
- Lengde: 205.5 cm
VidaXL Sengeramme i svart heltre furu er laget av solid furu som garanterer langvarig bruk. Den sterke sengebunnen gir den nødvendige støtten for en god natts søvn, mens den klassiske sengegavlen legger til et snev av eleganse til rommet ditt.
Perfekt for en madrass på 180x200 cm (6FT Super King)
Denne super king-size sengen er ideell for en madrass på 180x200 cm, noe som gir deg rikelig med plass til å strekke deg ut og slappe av. Med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu kan du nyte komforten og stilen hver natt.
Merk: Leveransen inkluderer kun sengerammen. Madrassen er ikke inkludert.
Ta steget mot en bedre søvnopplevelse med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu. Oppgrader soverommet ditt i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart heltre furu 180x200 cm UK Super King |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Svart |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 180x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame Solid Pine 70cm Sängram 180x200cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 180cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 180x200 |
| Bredde | 185.5 cm |
| Høyde | 69.5 cm |
| Lengde | 205.5 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre



Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 989,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart heltre furu 180x200 cm UK Super King blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.






