
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 75x190 cm UK Small Single 8720286762721
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu
vidaXL Sengeramme svart heltre furu 75x190 cm UK Small Single 8720286762721 er den perfekte kombinasjonen av funksjonalitet og stil. Denne enkeltsengen er laget av solid furu, noe som garanterer langvarig holdbarhet og pålitelighet.
Robust konstruksjon for god støtte
- Type: Sengeramme
- Materiale: Furu
- Type seng: Enkeltseng
- Farge: Svart
- Sengelengde: 190cm
- Bredde: 75 cm
Denne sengerammen har sterke lameller som gir den nødvendige støtten for en god natts søvn. Med en bredde på 75 cm og en lengde på 190 cm passer den perfekt til en madrass på 75x190 cm (2FT6 Small Single).
Elegant design for enhver stil
vidaXL Sengeramme i svart heltre furu har et tidløst design som passer inn i ethvert soverom. Den klassiske sengegavlen gir ekstra komfort når du hviler, leser eller ser på TV.
Merk: Madrass er ikke inkludert i leveransen. Montering kreves, men med klare instruksjoner er det enkelt å sette sammen sengerammen.
Ta steget mot et moderne og komfortabelt soverom med vidaXL Sengeramme i svart heltre furu. Opplev kvalitetssøvn hver natt med denne stilige og funksjonelle sengerammen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme svart heltre furu 75x190 cm UK Small Single 8720286762721 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Bed Frame Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengelengde | 190cm |
| Bredde | 75 cm |
| Mål | 78.5x195.5 |
| Sengebredde | 80cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Høyde | 69.5 cm |
| Sengetype | Enkeltseng |
| Nøkkelord | Møbler |
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 289,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme svart heltre furu 75x190 cm UK Small Single 8720286762721 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








