
vidaXL Skjenk 80x40x83 cm furu Panama Range
Med dette rustikke og trendy designet, vil denne skjenken i heltre være et dekorativt og praktisk tillegg til innredningen. Skjenken er designet med 4 skuffer, og holder magasiner, bøker, DVDer og multimediaenheter godt organisert og innen rekkevidde. Den solide bordplaten er ideell for å plassere dekorative gjenstander som v......
fra 2 259,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Oppgrader ditt hjem med vidaXL Skjenk i furu Panama Range
vidaXL Skjenk 80x40x83 cm fra Panama Range er det perfekte møbelet for å legge til en rustikk og trendy touch i hjemmet ditt. Denne skjenken er laget av solid heltre furu og er både dekorativ og praktisk.
Funksjonell design
- Designet med 4 romslige skuffer for enkel organisering av magasiner, bøker, DVDer og multimediaenheter.
- Den solide bordplaten gir deg muligheten til å vise frem dekorative gjenstander som vaser eller potteplanter.
- Hvert møbel er unikt med sin estetisk tiltalende korntekstur og håndverk.
Spesifikasjoner
- Type: Skjenker
- Farge: Naturlig trefarge, tilfeldig kornstruktur og farge for eksklusivitet
- Materiale: Heltre furu
- Mål: 80 x 40 x 83 cm (B x D x H)
- Inkludert: 2 små skuffer og 2 store skuffer
- Behandling: Polert, malt og lakkert for holdbarhet
Gjør ditt hjem unikt med vidaXL Skjenk i furu Panama Range. Legg til et snev av natur innendørs med dette praktiske og stilige møbelet!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Skjenk

-7%

-1%
vidaXL Skjenker 2 stk hvit 30x30x70 cm konstruert tre
1 079,-
1 089,-
2

-2%
vidaXL Skjenker 2 stk grå sonoma 30x30x70 cm konstruert tre
1 149,-
1 169,-
2
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | vidaXL Skjenk 80x40x83 cm furu Panama Range |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Brun, Grå, Hvit |
Spesifikasjoner
| Oppbevaringsmuligheter | Skuff |
| Materiale (ben) | Furu |
| Hovedmateriale | Furu |
| Antall skuffer/rom | 4 st |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
Mål
| Høyde | 83.0 cm |
| Dybde | 40.0 cm |
| Bredde | 80.0 cm |
Generelt
| Typ | Skjenker |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 259,- den billigste prisen for vidaXL Skjenk 80x40x83 cm furu Panama Range blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste skjenk for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Highboard betonggrå 69,5x34x180 cm konstruert tre Highboard betonggrå 69,5x34x180 cm konstruert tre Highboard sonoma eik 69,5x34x180 cm konstruert tre Highboard hvit 69,5x34x180 cm konstruert tre
Highboard hvit 69,5x34x180 cm konstruert tre Highboard grå sonoma 69,5x34x180 cm konstruert tre Highboard grå sonoma 69,5x34x180 cm konstruert tre Highboard hvit 69,5x34x180 cm konstruert tre
Highboard hvit 69,5x34x180 cm konstruert tre Highboard betonggrå 69,5x34x180 cm konstruert tre Highboard betonggrå 69,5x34x180 cm konstruert tre Highboard grå sonoma 34,5x34x180 cm konstruert tre







