
vidaXL Uttrekkbar ramme til sovesofa hvit metall 90x200 cm
Produktinformasjon
vidaXL Uttrekkbar ramme til sovesofa - Hvit metall 90x200 cm
Er du på jakt etter en praktisk løsning for overnatting og plassbesparing? Da er vidaXL uttrekkbar ramme til sovesofa i hvit metall en perfekt match for deg! Med mål på 90x200 cm gir denne sengerammen rikelig med plass til natten samtidig som den fungerer som en stilig sofa på dagtid.
Spesifikasjoner og egenskaper
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 88 cm
- Fargealternativer: Hvit, Sort, Grå, Brun, Blå, Rød, Eik, Grønn, Wenge, Rosa
- Materiale: Pulverlakkert metall
- Type seng: Enkeltseng
- Sengebredde: 90 cm
- Sengelengde: 200 cm
- Mål (brettet ut): 206 x 184,5 x 91,5 cm (L x B x H)
- Mål (ikke brettet ut): 206 x 95 x 91,5 cm (L x B x H)
- Egnet madrass: 90 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
Med sin solide metallkonstruksjon er denne sovesengen både holdbar og funksjonell. Den kan enkelt omgjøres fra sofa til seng, noe som gjør den ideell for de som har begrenset plass. Dette møbelet har også et praktisk siderekkverk som forhindrer at du ruller ut av sengen om natten. En ekte redningsmann for uventede gjester!
Passer for små rom og fleksible løsninger
Uansett om du bor i en koselig leilighet eller ønsker å skape ekstra soveplasser til besøkende, vil vidaXLs uttrekkbare ramme være en flott investering. Den gir deg fleksibilitet til å tilpasse rommet ditt etter behov, uten å gå på kompromiss med stil. Husk at sengerammen kun leveres uten madrasser, men vi har et flott utvalg i butikken som passer perfekt til denne rammen!
Så, er du klar for å oppgradere stuen eller gjesterommet ditt med en smart og stilren sovesofa? Gå ikke glipp av sjansen til å gjøre sosiale sammenkomster enda mer behagelige!
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Uttrekkbar ramme til sovesofa hvit metall 90x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Sort, Hvit, Grå, Brun, Blå, Rød, Eik, Grønn, Wenge, Rosa |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Hovedmateriale | Metall |
| Mønster | Nei |
| Egenskaper | Sammenleggbar |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Materiale (ben) | Metall |
| Armstøtte | Ja |
| Lengde | 200 cm |
| Bredde | 90 cm |
| Sengebredde | 90cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Høyde | 88.0 cm |
| Dybde | 98.0 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
| Sengetype | Enkeltseng |
| Type sofa | Sovesofa |
| Sengebredde (sovesofa) | 185.0 cm |
| Sengelengde (sovesofa) | 206.0 cm |
Fordeler og ulemper
FAQ
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Yolonda Himmelseng Hvit

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 469,- den billigste prisen for vidaXL Uttrekkbar ramme til sovesofa hvit metall 90x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







