xComfort Wireless Motion-Switch Startpakke CPAD-00/230 - 4560759
Eaton Xcomfort Cpad-00/230 Bevegelsessensor Bryterstyrke (Maks.) 2300 W Klar Hvit...
fra 3 979,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
xComfort Trådløs Bevegelsesbryter Startpakke
Funksjoner:
  • Trådløs universal bevegelsessensor
  • Bryteaktuator for enkel kontroll
  • Rask og enkel installasjon
  • Ideell for rom med automatisk lysstyring
Tekniske Spesifikasjoner:
  • Bruksområde: Innendørs
  • Styres med: App
  • Belastning: 10A
  • Maks Effekt: 2300W
  • Min Effekt: 0W
  • Spenning: 230V
  • Kapslingsgrad: IP20
  • Frekvens: 868,3 MHz