Grå Kabinetter

Cooler Master NCORE 100 MAX Small Form Factor (SFF) Grå 850 W
| Farge | Grå |
Cooler Master NCORE 100 MAX SFF PC-kabinett (850W) Gr??
fra 6 469,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Darkflash A290 PC-kabinett med 3 RGB-vifter Hvit
| Farge | Grå |
| Bruksområde | Gaming kabinetter |
DarkFlash A290 PC-kabinett med 3 vifter (ATX/M-ATX/ITX) Hvit
fra 399,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Western Digital My Passport 500GB Ekstern SSD USB 3.2 Gen 2 Grå
| Farge | Grå |
| Bredde | 45.0 mm |
| Høyde | 10.0 mm |
| Dybde | 90.0 mm |
| Vekt | 40.0 g |
Western Digital My Passport SSD 500GB, USB 3.2 Gen 2, st??tbestandig - Space Grey
fra 1 664,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

ASUS Tinker Aluminium Mini-ITX Kabinett Fanless Grå
| Farge | Grå |
| Støttede formfaktorer | Micro-ATX |
| Materiale | Plast, Stål |
| Bredde | 90 mm |
| Høyde | 36 mm |
ASUS Tinker Fanless Aluminum Case (90AN01U0-M0XAY0)
fra 340,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint Grå
| Farge | Grå |
| Type kabinett | Full Tower (E-ATX) |
| Støttede formfaktorer | Micro-ATX |
| Materiale | Stål |
| Bredde | 24.0 cm |
Fractal Design Meshify 2 Kabinett ??? Gr??, Herdet glass (9 utvidelsesspor, 23 lagringsmuligheter)
fra 2 406,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Kolink Rocket V2 - Kabinett - Desktop slimline - Grå
| Farge | Grå |
| Type kabinett | Mini Tower (Micro-ATX) |
| Støttede formfaktorer | Mini-ITX |
| Materiale | Aluminium |
| Bredde | 15.0 cm |
SFF, mini-ITX, ingen strmforsyning (SFX12V/SFX-L12V), titangr, USB
fra 1 268,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Kolink Rocket Heavy - Kabinett - Desktop slimline - Grå
| Farge | Grå |
| Støttede formfaktorer | Mini-ITX |
| Materiale | Aluminium, Glass, Stål |
| Bredde | 18.0 cm |
| Høyde | 26.5 cm |
Kolink Rocket Heavy, Mini Tower, Pc, Grå, Mini-Itx, 8,5 Cm, 34 Cm
fra 983,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Sharkoon TG7M RGB - tower - extended ATX - Kabinett - Tower - Grå
| Farge | Grå |
| Bruksområde | Gaming kabinetter |
Sharkoon TG7M RGB Mid Tower (ATX/EATX/Micro-ATX/Mini-ITX)
fra 1 539,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

SilverStone Seta A1 Grå
| Farge | Grå |
| Type kabinett | Midi Tower (ATX) |
| Støttede formfaktorer | Micro-ATX |
| Materiale | Aluminium, Glass, Stål |
| Bredde | 22.5 cm |
Tower, ATX, sidepanel med vindu (herdet glass), ingen strmforsyning (ATX / PS/2), titanium on black, USB/lyd
fra 2 068,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-1%
Cooler Master MasterBox NR200P MAX - Kabinett - Minitower - Grå
| Farge | Grå |
| Type kabinett | Mini Tower (Micro-ATX) |
| Støttede formfaktorer | Mini-ITX |
| Materiale | Glass, Plast, Stål |
| Bredde | 18.5 cm |
Cooler Master MasterBox NR200P MAX Mini-ITX kabinett
fra 4 259,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Kolink Rocket Heavy Vented Midi Tower Sort, Grå
| Farge | Grå |
| Støttede formfaktorer | Mini-ITX |
| Materiale | Stål |
| Strømforsyning medfølger | Nei |
| Mikrofoninngang (3.5mm) | Ja |
Kolink Rocket Heavy Vented - Sff - Mini-Itx - Sidepanel Med Vindu (Herdet Glass) - Ingen Strømforsyning (Sfx12v/Sfx-L12v) - Rødmetallsgrå - Usb/Lyd
fra 1 067,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Zalman M2 mini - Kabinett - Tower - Grå
| Farge | Grå |
| Materiale | Akryl, Aluminium, Stål |
| Bredde | 150 mm |
| Høyde | 235 mm |
| Dybde | 328 mm |
Zalman M2 Mini - Mt - Mini-Itx - Sidepanel Med Vindu (Akryl) - Ingen Strømforsyning - Grå - Usb
fra 1 089,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Lian Li O11 Dynamic EVO - Grey - Kabinett - Miditower - Grå
| Farge | Grå |
| Type kabinett | Midi Tower (ATX) |
| Støttede formfaktorer | Micro-ATX |
| Materiale | Aluminium, Glass, Stål |
| Bredde | 28.5 cm |
Lian Li O11 Dynamic Evo - mid tower - utvidet ATX (E-ATX) (O11DEG) - Strømforsyning: 0W - Type: Mid-tårn - Farge: Sort
fra 2 149,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Darkflash Computer Case DLC29 Mesh (white) - Kabinett - Miditower - Grå
| Farge | Grå |
DarkFlash DLC29 Mesh Midi Tower (ATX/M-ATX/ITX) Hvit
fra 869,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Antec NX100 - mid tower - ATX - Kabinett - Tower - Grå
| Farge | Grå |
| Type kabinett | Midi Tower (ATX) |
| Støttede formfaktorer | Micro-ATX |
| Materiale | Plast, Stål |
| Bredde | 19.0 cm |
Antec New Gaming NX100 PC-kabinett (ATX/Micro-ATX/Mini-ITX)
fra 795,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

AZZA Pyramid Mini 806 - Mini-ITX tower - mini ITX - Kabinett - Miditower - Grå
| Farge | Grå |
Azza Pyramid Mini PC-kabinett (ATX/E-ATX/Micro-ATX/Mini-ITX)
fra 3 309,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Cooler Master MasterCase H500M - Kabinett - Miditower - Grå
| Farge | Grå |
| Materiale | Glass, Netting, Stål |
| Bredde | 248 mm |
| Høyde | 546 mm |
| Dybde | 544 mm |
Cooler Master MasterCase H500M PC-kabinett (ATX/Micro-ATX/Mini-ITX/E-ATX)
fra 3 899,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

be quiet! Pure Base 500 TG - Metallic Gray - Kabinett - Miditower - Grå
| Farge | Grå |
| Type kabinett | Midi Tower (ATX) |
| Støttede formfaktorer | Micro-ATX |
| Materiale | Plast, Stål |
| Bredde | 23.1 cm |
Be Quiet! Pure Base 500 PC-kabinett (ATX/Micro-ATX/Mini-ITX) Gr??
fra 1 419,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

be quiet! Pure Base 500 - Metallic Gray - Kabinett - Miditower - Grå
| Farge | Grå |
| Type kabinett | Midi Tower (ATX) |
| Støttede formfaktorer | Micro-ATX |
| Materiale | Plast, Stål |
| Bredde | 23.1 cm |
Be Quiet! Pure Base 500 St??ydempet PC-kabinett (ATX/Micro-ATX/Mini-ITX) Gr??
fra 1 019,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

PHANTEKS Enthoo Evolv X RGB
| Farge | Grå |
| Type kabinett | Full Tower (E-ATX) |
| Støttede formfaktorer | Micro-ATX |
| Materiale | Aluminium, Stål |
| Bredde | 24.0 cm |
Phanteks Evolv X, Midi Tower, Pc, Hvit, Atx, Eatx, Micro Atx, Mini-Itx, Aluminium, Stål, Herdet Glass, Spilling
fra 4 328,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Kabinetter mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

WESTERN DIGITAL MY PASSPORT USB-C 6TB GRAY WORLDWIDE EXT
| Farge | Grå |
Wd My Passport Wdby3j0060bgy - Harddisk - Kryptert - 6 Tb - Ekstern (Bærbar) - Usb 3.2 Gen 1 - 256-Bit Aes - Silikongrå
fra 2 489,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Cooler Master HAF The Berserker Full Tower Grå, Titan
| Farge | Grå |
| Type kabinett | Full Tower (E-ATX) |
| Støttede formfaktorer | Micro-ATX |
| Materiale | Glass, Plast, Stål |
| Bredde | 29.1 cm |
Cooler Master HAF 700 THE BERSERKER - FT - SSI EEB (H700-IGNN-S00) - Strømforsyning: 0W - Type: Full-tårn - Farge: Sort
fra 3 860,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

AZZA Regis - Cube - ATX - Kabinett - Tower - Grå
| Farge | Grå |
AZZA Geh Cube Regis 902 Aluminium temp.Glass Infinity ARGB (CSAZ-902) - Strømforsyning: 0W - Type: Cube - Farge: Sort
fra 4 731,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

AZZA Pyramid 804L - pyramid enclosure - extended ATX - Kabinett - Tower - Grå
| Farge | Grå |
Pyramid enclosure, utvidet ATX (E-ATX), sidepanel med vindu (herdet glass), ingen strmforsyning (ATX), gr, USB/lyd
fra 4 754,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
