M.2 SSD

HP SSD - 1 TB - PCIe 4.0 x4
| Størrelse | 1TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Høyde | 65.0 mm |
| Dybde | 209.5 mm |
| Bredde | 250.7 mm |
SSD, kryptert, 1 TB, intern, M.2 2280, PCIe 4.0 x4, Self-Encrypting Drive (SED), TCG Opal Encryption 2.0, for Workstation Z2 G8, Z2 G9 (SFF, tower)
fra 3 119,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HP Z Turbo Drive - SSD - 2 TB - PCIe 4.0 x4
| Størrelse | 2TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Høyde | 65.0 mm |
| Dybde | 209.5 mm |
| Bredde | 250.7 mm |
HP Z Turbo Drive - SSD - 2 TB - PCIe 4.0 x4 (201F8AA)
fra 18 801,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HP Z Turbo Drive - SSD - 2 TB
| Størrelse | 2TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Høyde | 65.0 mm |
| Dybde | 209.5 mm |
| Bredde | 250.7 mm |
Hp Z Turbo Drive - Ssd - Kryptert - 2 Tb - Intern - M.2 - Tcg Opal Encryption 2.0 - For Workstation Z8 G4
fra 7 774,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Lenovo Ssd M.2 2280 1Tb Opal
| Formfaktor | M.2 |
| Type | Solid State Drive (SSD) |
| Plassering | Intern |
| ssd-kapasitet | 1 TB |
| ssd-formfaktor | M.2 |
fra 5 646,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

PNY XLR8 CS3040 - SSD - 1 TB - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
| Størrelse | 1TB |
| Formfaktor | M.2 Card |
| Høyde | 80 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Bredde | 22 mm |
Pny Xlr8 Cs3040 - Ssd - 1 Tb - Intern - M.2 2280 - Pcie 4.0 X4 (Nvme)
fra 3 529,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Transcend MTS425S SSD - 2TB - M.2 2242 - SATA-600
| Størrelse | 2TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Høyde | 3.6 mm |
| Dybde | 42.0 mm |
| Bredde | 22.0 mm |
Transcend 425S - Ssd - 2 Tb - Intern - M.2 2242 - Sata 6Gb/S
fra 11 476,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HP Z Turbo Drive Quad Pro - SSD - 4 TB - PCIe
| Størrelse | 4TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Type | Solid State Drive (SSD) |
| Plassering | Intern |
| Grensesnitt | PCIe Gen3 x4 NVMe |
HP Z Turbo Drive Quad Pro - SSD - 4 TB - PCIe (3KP42AA)
fra 25 572,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

PNY SSD XLR8 CS3140 M.2 NVMe 8TB Kompa
| Størrelse | 8TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Type | Solid State Drive (SSD) |
| Grensesnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| USB-kontakt | Nei |
PNY Cs3140 M.2 8000 Gb Pci (M280CS3140-8TB-RB) - Lesehastighet: 7.5GB/s - Skrivehastighet: 6.85GB/s - Grensesnitt: PCI Express 4.0 - Formfaktor: M.2 - Kapasitet: 8TB
fra 15 278,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HP SPS-SSD 32GB 1TB M.2 2280 PCIe
| Størrelse | 1TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Type | Solid State Drive (SSD) |
| ssd-formfaktor | M.2 |
| ssd-kapasitet | 1 TB |
fra 2 862,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HP SSD 1TB M.2 2280 Pm981 Pcie
| Størrelse | 1TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Type | Solid State Drive (SSD) |
| ssd-formfaktor | M.2 |
| ssd-kapasitet | 1 TB |
fra 2 925,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HP SPS-SSD 1TB M.2 2280 PCIe-NVMe
| Størrelse | 1TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Type | Solid State Drive (SSD) |
| ssd-formfaktor | M.2 |
| ssd-kapasitet | 1 TB |
fra 3 168,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HP SSD 32GB 1TB M.2 2280 PCIe-NVM
| Størrelse | 1TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Type | Solid State Drive (SSD) |
| ssd-formfaktor | M.2 |
| ssd-kapasitet | 1 TB |
HP SSD 32GB 1TB M.2 2280 PCIe-NVM HP-C-PSG (L89755-001)
fra 3 845,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HP SPS-SSD 1TB M.2 PCIe Gen3x4
| Størrelse | 1TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Type | Solid State Drive (SSD) |
| ssd-formfaktor | M.2 |
| ssd-kapasitet | 1 TB |
fra 6 694,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Lenovo ThinkPad - SSD - 2 TB - PCIe (NVMe)
| Størrelse | 2TB |
| Formfaktor | M.2 |
| Høyde | 2.3 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
| Bredde | 22.0 mm |
Lenovo ThinkPad - SSD - 2 TB - PCIe (NVMe) (4XB0W86200)
fra 7 799,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
