Noctua Vifter

Noctua NH-U9 DX-4677 CPU-Kjøler med 92mm Vifte
Noctua Nh-U9 Dx-4677, Luftkjøler, 12 Cm, 400 Rpm, 2500 Rpm, 96,3 M³/T, Beige, Brun
fra 1 782,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Noctua NH-L9a AM4 CPU-kjøler 92mm med lavt støy nivå
| Bredde | 114.0 mm |
| Type | CPU-kjølere |
| Høyde | 37.0 mm |
| Antall vifter | 1 |
| Viftediameter | 92 mm |
Noctua NH-L9a-AM4 CPU-kj??ler med tilbeh??r (2500RPM) 92mm
fra 579,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Noctua NH-L9A-AM5 CPU-kjøler 92 mm med lavt støynivå
| Bredde | 114.0 mm |
| Type | CPU-kjølere |
| Høyde | 37.0 mm |
| Antall vifter | 1 |
| Viftediameter | 92 mm |
Noctua Chromax.Black Nh-L9a-Am5 - Kabinettvifte - Kompakt - (For: Am5) - Kobber - 92 Mm - Chromax.Black
fra 669,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Noctua NF-P12 PWM 120mm Kabinettvifte med 1300 RPM og 19,8 dB Lydnivå
| Bredde | 120.0 mm |
| Type | PV-vifter |
| Høyde | 120.0 mm |
| Antall vifter | 1 |
| Viftediameter | 120 mm |
Noctua NF-P12 PWM viftepakke til PC (1500 RPM) 120mm
fra 222,44
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-19%
Noctua NF-A14x25R G2 140mm Kjølevifte PWM 24.8 dB - Brun
| Bredde | 140 mm |
| Høyde | 25 mm |
| modell/type | Vifte |
| rotasjonshasrighet (max) | 1500 r/min |
| støttede prosessorkontakter | Støttes ikke |
Noctua NF-A14x25r G2 PWM kabinettvifte - 140mm - Brun
fra 335,25
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Noctua NF-A9 PWM 92 mm Kabinettvifte 2000 RPM 22.8 dBA Beige
| Bredde | 92.0 mm |
| Type | PV-vifter |
| Høyde | 92.0 mm |
| Antall vifter | 1 |
| Viftediameter | 92 mm |
Noctua NF-A9 PWM 92mm Vifte - 92 x 92 x 25 mm, 400~2000RPM, 16,3~78,9 m³/h, 16,3~22,8 dBA, 4-pin PWM - Vifter/kjøling/vannkjøling Vifter
fra 229,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Noctua NF-S12A PWM 120mm Kabinettvifte med Justerbar Farge - Svart
| Bredde | 120.0 mm |
| Type | PV-vifter |
| Høyde | 120.0 mm |
| Antall vifter | 1 |
| Viftediameter | 120 mm |
Effektive 120 mm Noctua slag med justerbart fargevalg
fra 284,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Noctua NH-D15 G2 HBC CPU-kjøler 14 cm med høy base-konveksitet
Noctua NH-D15 G2 CPU-kj??ler - 14 cm (med Hig Base Convexity)
fra 1 712,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Noctua NF-A6x15 60mm PWM Kabinettvifte Brun
Noctua NF-A6X15 PWM 60X15MM Vifte Brun (NF-A6X15 PWM) - Bruktområdet: PC-kjølevifte - Fan diameter: 6cm
fra 276,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Noctua NH-U9 TR4-SP3 CPU Kjøler med 92 mm Vifte - Aluminium/Kobber
| Bredde | 95.0 mm |
| Type | CPU-kjølere |
| Høyde | 125.0 mm |
| Antall vifter | 2 |
| Viftediameter | 92 mm |
Prosessorkjler, (Socket TR4, Socket SP3), aluminium med kobberbasis, 92 mm
fra 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Noctua NF-A14 140mm IP67 PWM Vifte 2000 RPM, 182,5 m³/t
| Type | PV-vifter |
| Antall vifter | 1 |
Noctua Nf-A14, Vifte, 14 Cm, 500 Rpm, 2000 Rpm, 182,5 M³/T, Sort, Brun
fra 381,91
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Noctua NH-U9S chromax.black CPU Kjøler 92mm Sort, Lavt Støynivå
| Bredde | 95 mm |
| Høyde | 125 mm |
| modell/type | Kjøleribbe/Radiator |
| rotasjonshasrighet (max) | 2000 r/min |
| støttede prosessorkontakter | Intel LGA1851, LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155, LGA 1156, LGA 1200, LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
Noctua NH-U9S CPU-kj??ler - 92mm, kompatibel med Intel og AMD - Sort
fra 899,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-14%
NOCTUA NF-A14 INDUSTRIALPPC-24V-3000 SP IP67 PWM VIFTE
| Bredde | 140.0 mm |
| Type | PV-vifter |
| Høyde | 140.0 mm |
| Antall vifter | 1 |
| Viftediameter | 140 mm |
Noctua NF-A14 IndustrialPPC-24V-3000 IP67 PWM 140mm PC-vifte - Sort
fra 541,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Noctua NH-L9X65 AM4 CPU-kjøler med 92mm Vifte og 23.6 dB Støynivå
| Bredde | 95.0 mm |
| Type | CPU-kjølere |
| Høyde | 95.0 mm |
| Antall vifter | 1 |
| Viftediameter | 92 mm |
Noctua Nh-L9x65 - Prosessorkjøler - (For: Am4) - Aluminium Med Forniklet Kobberfot - 92 Mm
fra 749,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Noctua NF P14s Redux 900 vifte 140 mm
Ikke la støy forstyrre deg når du bruker Noctua NF-P14s redux 900 140mm-vifte. Denne viften har utsøkt kjøling takket være Nine-Blade designet, og ekstremt stillegående drift med Smooth Commutation Drive 2 og lav rotasjonshastighet.
fra 186,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-3%
Noctua NF P14s redux 1500 140mm PWM vifte
Noctua NF-P14S redux-1500 PWM PC-vifte (1500RPM) 140mm
fra 181,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Noctua NF-R8 Redux kabinettvifte
Kvalitetsvifte på 80 mm fra velkjente Noctua. Lavt støynivå på 17,1 dBA. Luftstrøm: 53 m³/t. Selvstabiliserende oljetrykkslager (SSO). 1800 o/min. 3-pinners tilkobling. Leveres med skruer. Mål: 80 x 80 x 25 mm.
fra 169,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Noctua NF-P12 PWM kabinettvifte
120 mm-vifte med høy ytelse fra velkjente Noctua. PWM-tilkobling gjør at viften kan styres fra hovedkortet. Lavt støynivå på opptil 19,8 dBA i kombinasjon med høy luftstrøm på 92 m³/t. Selvstabiliserende oljetrykkslager (SSO). Maks. 1300 o/min. 4-pinners tilkobling. Leveres med hastighetsdempere (900 o/min), 30 cm 4-pinners f...
fra 309,9
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-13%
Noctua Cooling System NH D9L CHROMAX.BLACK
Noctua Computer Cooling System (NH-D9L CHROMAX.BLACK) - Bruktområdet: Prosessor - Fan diameter: 9.2cm
fra 937,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-13%
Noctua NH L9x65 chromax.black NH L9X65 CHROMAX.BLACK
Noctua NH-L9x65 chromax.black lavprofil prosessorkjøler (NH-L9X65 CHROMAX.BLACK) - Bruktområdet: Prosessor - Fan diameter: 9.2cm
fra 882,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
Noctua NF A14 industriell PPC 3000 PWM 140mm vifte
Noctua Industrialppc Nf-A14 - Kabinettvifte - 140 Mm
fra 332,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Noctua Nf-p12 120 Mm
| modell/type | Vifte |
| støynivå (høy hastighet) | 19.8 dB |
| krav til strømforsyning | 12V |
| Luftstrøm | 92, 3 m³/h |
Noctua fan NOCTUA 120x120x25 NF-P12 (14400010) - Bruktområdet: Prosessor - Fan diameter: 12cm
fra 274,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
