Kategorier
/
Mobil, nettbrett og smartklokker
/
Smart Ring
/
Smart Ring Ultrahuman Bluetooth
Smart Ring Ultrahuman Bluetooth
Oura Ring 5
Ring Gen3 Horizon
Samsung Galaxy
Oura Ring 4
Övriga
Ring Air
Ring Gen3 Horizon
Oura Ring 4 Ceramic
Ultrahuman Ring Air Smart Ring Størrelse 11 - Vanntett med Hjertefrekvensmåler - Matt Grå
2 690,-
2
4
Ultrahuman Ring Air Smart Ring Størrelse 8 Sølv med Pulsmåler og Aktivitetsmonitor
3 772,-
4
Ultrahuman Ring Air Smart Ring Str. 10 - Vanntett med Pulsmåler og Akselerometer i Matte Grey
3 772,-
1
4
Ultrahuman Ring Air Smart Ring Str. 9 aster black
3 772,-
2
3
Ultrahuman Ring Air Smart Ring med Bluetooth, Mattgrå, Størrelse 9
3 772,-
2
3
Beste Smart Ring august 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest
Ultrahuman Ring AIR Smart Ring med Søvnmåler Størrelse 13 Romsølv
4 263,-
3
Ultrahuman Ring Air Smart Ring Str. 8 aster black
4 299,-
1
2