Opplev Gaming på Nytt med Samsung 27" Odyssey OLED G6 S27FG602SU
Er du klar for å heve gamingopplevelsen din til neste nivå? Med Samsung 27" Odyssey OLED G6 S27FG602SU får du ikke bare en skjerm, men en portal til en verden av fantastiske visuelle opplevelser! Denne 27-tommers QD-OLED-skjermen gir en oppløsning på 2560 x 1440, noe som sikrer at hver detalj kommer til liv på skjermen.
Imponerende Teknologi og ytelse
Skjermen har en oppdateringsfrekvens på utrolige 500Hz, som gjør den til verdens første OLED-monitor med så høy frekvens! Dette betyr at gaming blir glattere enn noen gang, og du kan spille uten hakk eller uskarphet. Med en responstid på 0.03 ms er forsinkelsen et ting fra fortiden, slik at du kan reagere raskt, selv i de mest intense situasjonene.
Brilliant Bildekvalitet
Praktiske Funksjoner for Gaming
  • Flat skjermform: Designet sikrer større synsfelt og mindre forvrengning.
Designet for Gaming og Underholdning
Enten du spiller, ser på filmer, eller jobber med grafikk, er Samsung 27" Odyssey OLED G6 perfekt for alle dine behov. Med en lysstyrke på 300 cd/m² og et kontrastforhold på 1.000.000:1, er skjermen perfekt for både lys og mørke scener.
Spesifikasjon
Produkt
Produktnavn27" Samsung Odyssey OLED G6 S27FG602SU
MerkeSamsung
FargeSølv
Spesifikasjoner
PaneltypeOLED
Mål
Dybde (med stativ)263, 5 mm
Høyde (med stativ)554, 2 mm
Vekt (med stativ)6, 9 kg
Dybde (uten stativ)49, 2 mm
Høyde (uten stativ)353, 8 mm
Vekt (uten stativ)3, 8 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
HDMI
Antall HDMI2
HDMI-versjon2.1
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.4
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Trådløs
Wi-Fi
Bilde
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
SkjermteknologiOLED
HDR
Bildeegenskaper
Bildestørrelse
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 7 033,- den billigste prisen for Samsung Odyssey G6 27" QHD OLED Gaming Skjerm 500Hz True Black Sølv blant 8 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser
9 av 10
Tek.no
Lynrask gamingskjerm med 500 bilder i sekundet
En av de aller råeste spill-skjermene vi har testet.
4.5 av 5
Trusted Reviews
Samsung Odyssey OLED G6 G60SF Review
The Samsung Odyssey OLED G6 G60SF is a fantastic 1440p OLED gaming monitor with its 500Hz refresh rate providing the best motion handling I've ever tested. It is also a crisp and vibrant image, being an OLED on a screen with a stylish frame and a competent port selection. For a 1440p screen, it is very expensive, though.
4 av 5
PCWorld
Samsung Odyssey OLED G6: This monitor hits 500Hz in style
The Samsung Odyssey OLED G60SF is among the first 500Hz QD-OLED monitors. It doesn’t beat Asus’ take on the concept, but there’s a couple good reasons to buy the Samsung instead.