LG 34U511A-B UltraWide 34" PC-skjerm 2560x1080 100Hz IPS Sort
LG 34U511A-B PC-skjerm - 34", 2560x1080, 100Hz, IPS, 5ms, svart...
fra 2 459,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
3840x2160 (4K)
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LED
LCD
Oppdateringsfrekvens
75 Hz
Produktinformasjon
Oppdag LG UltraWide 34U511A-B - din ultimate skjermopplevelse!
Imponerende spesifikasjoner for en overlegen opplevelse
La oss ta en nærmere titt på hva denne fantastiske skjermen kan tilby:
  • Paneltype: IPS-panel for nøyaktige farger og brede synsvinkler
  • Oppdateringsfrekvens: 100Hz for jevnere bevegelser
  • Lyseffekt: 400 cd/m2
  • Fargeområde: 99% sRGB for levende farger
  • Tilkoblinger: HDMI og DisplayPort for enkel tilkobling
  • Adaptive sync: AMD FreeSync reduserer screen tearing
  • Reaksjonstid: 5 ms (GtG), 1 ms (MBR) for rask respons
  • Ergonomi: Tiltjustering for optimal komfort
Hvorfor velge LG UltraWide 34U511A-B?
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
PaneltypeIPS
Mål
Dybde (med stativ)220 mm
Høyde (med stativ)486, 7 mm
Vekt (med stativ)7, 6 kg
Dybde (uten stativ)45, 5 mm
Høyde (uten stativ)365, 3 mm
Vekt (uten stativ)6 kg
Tilkoblinger
Innebygd USB-hub
Ja
HDMI
Ja
Antall HDMI1
Antall DisplayPort1
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Bilde
Skjermoppløsning2560 x 1600 piksler
SkjermteknologiLED
HDR
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 459,- den billigste prisen for LG 34U511A-B UltraWide 34" PC-skjerm 2560x1080 100Hz IPS Sort blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.