Acer Aspire Lite AL14-32P-C0HG 14" bærbar PC
Produktinformasjon
Acer Aspire Lite AL14-32P-C0HG – 14" bærbar PC for hverdagsbruk
Effektiv ytelse med Intel-teknologi
På innsiden finner du en Intel Processor N150 med 4 kjerner og 4 tråder, som leverer kraftige ytelsesnivåer med boost-frekvenser på opptil 3,6 GHz. Med 4 GB LPDDR5 RAM i enkeltspor-konfigurasjon, får du jevn multitasking, mens 128 GB PCIe NVMe SSD lagring gir lynraske oppstartstider og praktisk tilgang til programmene dine. Ingen flere lange ventetider – det er tid for å få ting gjort!
Fantastisk skjermopplevelse
Acer Aspire Lite kommer med en skarp 14" WUXGA IPS-skjerm med 1920x1200 oppløsning, og gir deg imponerende bilder og farger fra brede betraktningsvinkler. Enten du jobber med dokumenter eller ser på video, sikrer IPS-teknologien at kvaliteten forblir konsistent fra alle vinkler. Med et praktisk 1610-sideforhold, får du også ekstra vertikal plass som kan være nyttig når du arbeider med lange dokumenter eller nettsteder.
Kompakt og praktisk design
Topplisten: Acer Laptop
Acer Acer Nitro V 15
Acer Aspire Go 15 AG15-72P-58UV 15,6" bærbar PC
Acer Nitro 16S AI AN16S 16" WQXGA NH.QZVED.002
Acer Aspire Go 17,3" bærbar PC
Spesifikasjon
| Skjermstørrelse | 14" |
Populære produkter
Acer Acer Nitro V 15
Lenovo IdeaPad Slim 3
Microsoft Surface Pro 7 12.3" Touch Core i5 8GB 256GB
MacBook Pro 16 i7 16GB 512GB 2019 Stellargrå 203778
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 499,- den billigste prisen for Acer Aspire Lite AL14-32P-C0HG 14" bærbar PC blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste laptop for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.