
Acer XL2220
Acer Vero Xl2220 Data Projector (MR.JW811.001) - Teknologi: DLP - Lysstyrke: 3500ANSI Lumen - Kontrast: 50000:1 - Vekt: 2.9Kg - Høyttalere: Ja...
fra 8 819,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Acer Vero Xl2220 Data Projector (MR.JW811.001) - Teknologi: DLP - Lysstyrke: 3500ANSI Lumen - Kontrast: 50000:1 - Vekt: 2.9Kg - Høyttalere: Ja
Topplisten: Acer Projektor

Acer Predator GM712
14 996,-
3

-3%
Acer H6542 DLP Prosjektor 4000 ANSI Lumen Full HD
6 196,-
6 415,-
6

-2%
Acer X1328Wi 4500 Lumen DLP Projektor 3D Bærbar Svart
4 826,-
4 919,-
4

-1%
Acer XL2330W 5000 Lumen 3D DLP Projektor Hvit HD Ready
7 181,-
7 261,-
4

Acer AOpen Fire Legend QF13
2 349,-
2
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Acer XL2220 |
| Merke | Acer |
| Farge | Hvit, Svart |
| Modellnavn | Acer XL1220 |
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Fjernkontroll, Innebygd høyttaler |
| Levetid lampe (eco) | 30000 time |
| Levetid lampe (normal) | 20000 time |
| Lydnivå (normal) | 34 dB |
| Lydnivå (eco) | 29 dB |
| Projeksjonsavstand (min) | 1.0 m |
| Projeksjonsavstand (max) | 11.8 m |
| Innebygde høyttalere | Nei |
Mål
| Bredde | 337.0 mm |
| Dybde | 265.0 mm |
| Høyde | 120.0 mm |
| Vekt | 4.2 kg |
Type
| Projektortype | Standard |
| Teknologi | DLP |
| LCD type | 3LCD |
Funksjoner
| Batteridrevet | Nei |
| Appstyring | Nei |
Tilkoblinger
| HDMI | Ja |
| Innganger | RS 232, USB, VGA |
| HDCP versjon | 1.4 |
| HDMI inn | 2 |
| USB inn | 1 |
| USB versjon | 2.0 |
| Type USB | A |
| 3.5mm (AUX) ut | 1 |
| VGA inn | Nei |
| S-video | Nei |
| USB-kontakt | Nei |
| Analog 3,5mm-inngang | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| USB-C | Nei |
| Antall HDMI | 2 st |
| HDMI-versjon | 1.4b |
Strømforsyning
| Strømforbruk (normal) | 265.0 W |
| Strømforbruk (standby) | 0.5 W |
Trådløs
| Wi-Fi | Nei |
| Bluetooth | Nei |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 1024x768 |
Bilde
| Oppløsning | 1024x768 (XGA) |
| Sideforfold | 4:3 |
| Støttede oppløsninger | 1080i, 1080p, 720p |
| HDR | Nei |
| Lyskilde | Lampe |
| Lysstyrke ANSI | 3000 |
| Kontrast (dynamisk) | 2000000 :1 |
| Bildeinnstillinger | Keystone korreksjon, Zoom |
| Lens Shift-styring | Manuell |
| Lens Shift-innstilling | Vertikal |
| Keystone-innstilling | Horisontal, Vertikal |
| Linsezoom | Digital, Manuell optisk |
| Zoomforhold (digital) | 2 x |
| Zoomforhold (optisk) | 1.1 x |
| Linsefokus | Manuell |
| 3D | Nei |
Kommunikasjon
| Ethernet-tilkobling | Nei |
Strømforbruk
| Energiforbruk (standby) | 0.5 W |
Kompatibilitet
| HD ready | Ja |
| Full HD (HD ready 1080p) | Nei |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Ja |
| Medfølgende briller | Nei |
Generelt
| Skjermteknologi | DLP |
| Lens shift | Nei |
| Bærbar | Ja |
| Zoomforhold | 2.01 |
Annet
| Lanseringsår | 2024 |
Bildeegenskaper
| Lysstyrke (maks) | 3500 ANSI |
| Bildeforhold | 4:3 |
Populære produkter

XGIMI Horizon
3 182,-
3

BlitzWolf BW-V3
869,-
2

Wanbo Mini XS01
999,-
2

-5%

JMGO N1S SE Hvit
8 752,-
1

Nebula Mars 3 Svart
14 990,-
3

-1%

Optoma UHZ55 Hvit
7 549,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 8 819,- den billigste prisen for Acer XL2220 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste projektor for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips ProPix 850 Business projektor HvitPhilips ProPix 650 Business projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor Sky BlueWanbo Cube 1 Smart Projektor Hvit
Wanbo Cube 1 Smart Projektor Dark GreenSoundcore Nebula P1 bærbar smartprojektorSoundcore Nebula P1i bærbar smartprojektorSoundcore Nebula X1 4K Triple Laser smartprojektor
XGIMI Horizon 20 Max 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 Pro 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 4K projektor GråXGIMI Elfin Flip Plus Full HD projektor
Hvit













