
Adler Vannkoker AD 1247 - Gjennomsiktig - 2200 W
Adler Ad 1247, 1,7 L, 2200 W, Hasselnøtt, Rustfritt Stål, Gjennomsiktig, Glass, Vannivåindikator, Overopphetingsbeskyttelse...
fra 535,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Adler Ad 1247, 1,7 L, 2200 W, Hasselnøtt, Rustfritt Stål, Gjennomsiktig, Glass, Vannivåindikator, Overopphetingsbeskyttelse
Topplisten: Adler Vannkoker

-28%

-30%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Adler Vannkoker AD 1247 - Gjennomsiktig - 2200 W |
| Merke | Adler |
| Farge | Grå, Svart |
Spesifikasjoner
| Effekt | 2200 W |
| Spenning | 220V, 230V, 240V |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Kapasitet | 1.7 L |
Mål
| Bredde | 22.0 cm |
| Høyde | 23.5 cm |
| Vekt | 1.14 kg |
Populære produkter

-1%
Smeg 50's Style Vannkoker 1,7 L 2400 W Champagne KLF03CHMEU
1 805,-
1 820,-
9
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 535,- den billigste prisen for Adler Vannkoker AD 1247 - Gjennomsiktig - 2200 W blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste vannkoker for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Bodum Bistor svanehals vannkoker 8 kopper ChromeKitchenAid KitchenAid vannkoker 1,25 l Onyx blackPrincess vannkoker 1,7l stål 3000wRussell Hobbs Brontë Soft Navy Kettle Navy
Funktion Kedel 1,5 Liter 18/8 Rustfrit Stål Silver 1.5 LITER x 21.3Bodum Bistro Silver Aarke Kettle vannkoker 1,2L sandStelton EM77 vannkoker 1,5L sand






















