Aixcase AIX-19K1UKUSTB-B - Tastatur - Svart
Produktinformasjon
Aixcase AIX-19K1UKUSTB-B - Svart Tastatur for HTPC
Nøkkelfunksjoner og Spesifikasjoner
- Type tilkobling: Kablet (USB + PS/2)
- Tastaturlayout: QWERTY, engelsk
- Formfaktor: Standard, 19"/1U design som passer perfekt inn i racksystemer
- Dimensjoner: 482 x 410 x 44 mm (B x D x H)
- Håndleddshvilepute: Nei, men tilbyr en komfortabel skriveopplevelse
Design og Kompatibilitet
Topplisten: Aixcase Tastatur
Spesifikasjon
| Produktnavn | Aixcase AIX-19K1UKUSTB-B - Tastatur - Svart |
| Merke | Aixcase |
| Farge | Svart |
| tastaturlayout | QWERTY |
| tilkoblingsteknologi | Koblet med ledninger (ikke trådløs) |
| tastaturets formfaktor | Standard |
| Trådløs | Nei |
| Medfølgende mus | Nei |
| Rullbar/Brettbar | Nei |
| Dybde | 41.0 mm |
| Bredde | 482 mm |
| Høyde | 44 mm |