Alutruss Quadlock Ql-Et34-290 4-Way Cross Beam
fra 2 527,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Alutruss Quadlock QL-ET34-290 4-Way Cross Beam
Spesifikasjoner for Alutruss Quadlock QL-ET34-290
  • Materiale: EN-AW 6082 T6 aluminium
  • Dimensjoner: 290 mm ytre mål
  • Vekt: 3,50 kg
  • Tubestørrelse: 50 mm med 2 mm veggtykkelse
  • Stagdiameter: 20 mm med 2 mm veggtykkelse