
Amazon Fire HD 10 Kids - 11. generasjon - tablet - Fire OS - 32 GB - 10.1 (1920 x 1200) - microSD-spor - akvamarin
Amazon Fire HD 10 Kids Nettbrett 10,1" (11. gen, 32GB) Akvamarin...
fra 2 889,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Amazon Fire HD 10 Kids Nettbrett 10,1" (11. gen, 32GB) Akvamarin
Topplisten: Amazon Nettbrett

Amazon Fire HD 10 3GB/32GB (11th Generation) Blå
1 409,-
1 419,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Amazon Fire HD 10 Kids - 11. generasjon - tablet - Fire OS - 32 GB - 10.1 (1920 x 1200) - microSD-spor - akvamarin |
| Merke | Amazon |
| Farge | Multifarget |
| Series | Amazon Kindle Fire |
| Modellnavn | Amazon Fire HD 10 32GB |
Spesifikasjoner
| Operativsystem | FireOS |
| Lanseringsår | 2021 |
Mål
| Bredde | 247.0 mm |
| Dybde | 9.2 mm |
| Høyde | 166.0 mm |
| Vekt | 467.0 g |
Type
| For barn | Ja |
Strømkilde
| Batteritype | Li-ion |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Funksjoner
| Medfølgende tastatur | Nei |
| Fingeravtrykksleser | Nei |
| Vannbestandig | Nei |
Tilkoblinger
| HDMI | Nei |
| Mobilnett | Nei |
| USB | Ja |
| USB-porter | 1 |
| USB-type | USB-C |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nei |
| WiDi | Nei |
| WiFi Direct | Nei |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| NFC | Nei |
| Tilkoblinger | 3.5 mm Jack, USB-C, Micro-USB, USB-A, HDMI |
| Antall USB-C | 1 st |
Trådløs
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| WiDi (Wireless Display) | Nei |
Minne
| RAM | 3 GB |
Skjerm
| Skjermstørrelse | 10.1 " |
| Oppløsning | 1920x1200 |
| Paneltype | LCD |
| Aktiv stylus-penn | Nei |
| Skjermoppløsning | 1920x1200, 1920x1080 (Full HD) |
Kamera
| Antall kameraer (framside) | 1 |
| Kameraoppløsning (bakkamera) | 5.0 MP |
| Kameraoppløsning (frontkamera) | 2.0 MP |
| Ansiktsgjenkjenning | Nei |
| Ultravidvinkel-kamera | Nei |
| Telefotokamera | Nei |
| Kameraoppløsning | 5.0 MP |
| Kameraoppløsning (foran) | 2.0 MP |
| Antall kameraer (bak) | 1 |
| Antall kameraer (front) | 1 |
Lagring
| Lagringskapasitet | 32 GB |
| Minnekortleser | Ja |
| Type minnekort | microSD, microSDXC |
| Maks lagringskapasitet (minnekort) | 1 TB |
Prosessor
| Prosessorhastighet | 2.0 GHz |
| Prosessorkjerner | Octa Core |
Bildeegenskaper
| Pikseltetthet | 224 |
Populære produkter

Honor Pad X8a 11" Nettbrett 4GB RAM 128GB LTE Space Grey
1 457,-
1 497,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 889,- den billigste prisen for Amazon Fire HD 10 Kids - 11. generasjon - tablet - Fire OS - 32 GB - 10.1 (1920 x 1200) - microSD-spor - akvamarin blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste nettbrett for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Cepter Tab Nexus 64GB 12" GråCepter Tab Nexus 64GB 12" HvitTCL NXTPAPER 11 Plus 8GB/256GB GråOukitel RT9 10,1" 6GB/256GB Oransje
Oukitel RT3 Pro 4GB/128GB OransjeOukitel RT3 Pro 4GB/128GB SvartSamsung Galaxy Tab A11+ 8GB/256GB SilverSamsung Galaxy Tab A11+ 5G 8GB/256GB Silver
Hotwav Pad 13 4GB/128GB GrønnHotwav Pad 13 Pro 4G 4GB/256GB GråHotwav R10 Pro 8GB/256GB WiFi+4G SvartHotwav R9 Pro 4G 6GB/256GB Svart
























