
Anker Soundcore Liberty Pro 3 True Wireless-hodetelefoner Stereo Hvit
Soundcore Liberty 3 Pro Tr??dl??se ??repropper med ANC (8 timer)...
fra 1 699,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Soundcore Liberty 3 Pro Tr??dl??se ??repropper med ANC (8 timer)
Topplisten: Anker Hodetelefoner

Anker Soundcore Space One Rosa
1 290,-
3

-26%
Anker SOUNDCORE Sport X20 Black
790,-
1 062,-
9

Anker SOUNDCORE Sleep A20 Beige
1 290,-
7

-4%
Soundcore K20i Svart
269,-
279,-
5

-1%
Anker Soundcore H30i Hvit
484,-
491,-
6

Anker Soundcore Q20i Hvit
557,-
2
4

Anker Soundcore Space One Blå
1 290,-
2
4

Anker Soundcore Sleep A30 Green
2 290,-
1
2

Anker Soundcore P30i Svart
494,-
4
7
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Anker Soundcore Liberty Pro 3 True Wireless-hodetelefoner Stereo Hvit |
| Merke | Anker |
| Kommunikasjon | True Wireless |
| ANC | Nei |
| Farge | Hvit |
Spesifikasjoner
| Type | Ørepropper, True Wireless hodetelefoner, Støyreduserende hodetelefoner |
| IP-klasse | IPX4 |
Type
| Trådløs | Ja |
| Kategori | Inneøretelefoner |
Funksjoner
| Funksjoner | Multipoint, Innebygget trådløs lading, Støtter NFC, Aktiv støyreduksjon (ANC), True Wireless |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Batteritid (drift) | 8 h |
Design
| Vedlegg | Øregang |
| Hodtelefoner | Ja |
Størrelse
| Produktvekt | 5.2 g |
| Elementstørrelse | 10.6 mm |
Generelt
| Akustisk konstruksjon | Lukket |
| Høyttalerelement | Hybrid Driver |
| Hodetelefondesign | In-ear |
| Kanaler | Stereo |
Lydegenskaper
| Impedans | 32 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 40000 Hz |
| Følsomhet | 105 dB/mW |
Annet
| Lanseringsår | 2021 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 544,-
15

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
1
1

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
1
1

Logitech G Pro X 2 Svart
2 464,-
5

JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

Philips TAH3209BG Beige
327,-
7

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart
2 040,-
1
9

JBL Soundgear Clips Copper
1 239,-
4
4
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 699,- den billigste prisen for Anker Soundcore Liberty Pro 3 True Wireless-hodetelefoner Stereo Hvit blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.






