
Anker Soundcore Liberty Pro 3 Svart
Anker Soundcore Liberty 3 Pro ??repropper (32 timer)...
fra 1 699,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Anker Soundcore Liberty 3 Pro ??repropper (32 timer)
Topplisten: Anker Hodetelefoner

-26%
Anker SOUNDCORE Sport X20 Black
790,-
1 062,-
9

-4%

Anker SOUNDCORE Sleep A20 Beige
1 290,-
7

-4%
Soundcore K20i Svart
269,-
279,-
5

-2%
Anker Soundcore H30i Hvit
482,-
491,-
6

-2%
Anker Soundcore Q20i Hvit
557,-
2
4

Anker Soundcore Space One Blå
1 290,-
2
4

Anker Soundcore Space One Rosa
1 290,-
3

Anker Soundcore Sleep A30 Green
2 290,-
1
2
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Anker Soundcore Liberty Pro 3 Svart |
| Merke | Anker |
| Kommunikasjon | True Wireless |
| ANC | Nei |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Type | Ørepropper, True Wireless hodetelefoner, Støyreduserende hodetelefoner |
| IP-klasse | IPX4 |
Type
| Trådløs | Ja |
| Kategori | Inneøretelefoner |
Strømkilde
| Trådløs lading | Ja |
Funksjoner
| Funksjoner | Multipoint, Innebygget trådløs lading, Støtter NFC, Aktiv støyreduksjon (ANC), True Wireless |
Lyd
| Antall mikrofoner | 6 |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Batteritid (drift) | 8 h |
Design
| Vedlegg | Øregang |
| Hodtelefoner | Ja |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
Størrelse
| Produktvekt | 5.2 g |
| Elementstørrelse | 10.6 mm |
Generelt
| Akustisk konstruksjon | Lukket |
| Høyttalerelement | Hybrid Driver |
| Hodetelefondesign | In-ear |
| Kanaler | Stereo |
Lydegenskaper
| Impedans | 32 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 40000 Hz |
| Følsomhet | 105 dB/mW |
Annet
| Lanseringsår | 2021 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit (MFHP4DN/A)
2 524,-
15

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
2
1

Logitech G Pro X 2 Svart
2 464,-
5

Philips TAH3209BG Beige
349,-
7

Marshall Major V Crème
1 131,-
6

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
2
1

Philips TAH2005BK Svart
138,-
11

-2%
JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

JBL Soundgear Clips Copper
1 239,-
4
4
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 699,- den billigste prisen for Anker Soundcore Liberty Pro 3 Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Vakoss SK-839BX Trådløse Hodetelefoner SvartTozo Agile Nova ørepropper SvartTozo Agile Solo trådløse ørepropper SvartTozo Golden X1 ørepropper Svart
Sencor SEP 560BT SvartMaxcom MWH01 Bluetooth hodetelefoner HvitBeyerdynamic DT 71 Professional hodetelefoner SvartORB Kablet Chat Headset for PS4 Svart
Manta Skeleton II SvartQCY HT01 trådløse ørepropper SvartXO EP43 ørepropper SvartTellur Basic Sigma In-ear hodetelefoner Blå






