
Soundcore Space One Svart
Produktinformasjon
Opplev Musikk på Sitt Beste med Soundcore Space One
Soundcore Space One er det ultimate valget for deg som verdsetter kvalitetslyd og komfort. Disse over-ear hodetelefonene i elegant svart design leverer en imponerende lydgjengivelse på 2.0 (stereo) for en oppslukende musikkopplevelse.

Trådløs Frihet og Krystallklar Lyd
Med avansert Bluetooth versjon 5.3-teknologi gir Soundcore Space One deg muligheten til å nyte trådløs musikk uten begrensninger. Den innebygde mikrofonen lar deg også ta samtaler med krystallklar lydkvalitet, uansett hvor du er.
Innovativ Støyredusering og Lang Batteritid
Opplev enestående støyredusering med Soundcore Space One, som blokkerer mellom- til høyfrekvente lyder for en forbedret lytteopplevelse. Med opptil 40 timers batteritid i støyreduseringsmodus og 55 timers uavbrutt musikkavspilling, er underholdning alltid innen rekkevidde.
Designet for Komfort og Kvalitet
Disse hodetelefonene er designet for langvarig komfort, slik at du kan nyte musikken din hele dagen uten ubehag. Med 40 mm dynamiske drivere og LDAC-kompatibilitet for Hi-Res Wireless Audio, får du en lydkvalitet som tar musikklyttingen til et helt nytt nivå.
Soundcore Space One fra Soundcore kombinerer stil, funksjonalitet og ytelse på en måte som vil imponere selv de mest kresne lydentusiastene. Opplev musikken slik den er ment å høres med disse førsteklasses hodetelefonene.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Soundcore Hodetelefoner

Soundcore Sport X20 Hvit

Soundcore Space One Svart

Hama uRage SoundZ 100


Soundcore Liberty 4 Pro Sort

Anker Soundcore Aerofit Pro Svart

Soundcore C50i Hvit

Soundcore Liberty 5 Pro Svart
Spesifikasjon
| Type | Hodetelefoner |
| Vekt | 259.0 g |
| Type hodetelefoner | Over-Ear |
| Gaming Headset | Nei |
| Trådløs | Ja |
| Type kontakt | 3.5mm |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Støydemping | Aktiv støydemping |
| Knapper & kontroll | Neste/Forrige, Play/Pause, Svare/Avslutte, Volum |
| Sammenleggbare | Ja |
| Avtagbar kabel | Ja |
| Virtuell surround | Nei |
| Egnet for trening | Nei |
| Stemmestyring | Nei |
| Funksjoner | Multipoint, Aktiv støyreduksjon (ANC) |
| Vannbestandig | Ja |
| Kontakttype | 3.5mm |
| NFC | Nei |
| Batteritid (drift) | 55.0 time |
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Konstruksjon & element | Dynamiske |
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Hodtelefoner | Nei |
| Batterilevetid (Støydemping) | 40 time |
| Multipoint | Ja |
| Wi-Fi | Nei |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Elementstørrelse | 40 mm |
| Bluetooth versjon | 5, 3 |
| Akustisk konstruksjon | Lukket |
| Høyttalerelement | Dynamiske |
| Hodetelefondesign | Over-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Simulert surroundlyd | Nei |
| Typ | Trådløse hodetelefoner, Hodetelefoner med ledning |
| Membran | 40.0 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Mikrofon | Ja |
| Impedans | 16 Ω |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Lanseringsår | 2023 |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 767,- den billigste prisen for Soundcore Space One Svart blant 10 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser






