AOC CU34P3CV Buet 34" PC-skjerm med 3440x1440 100Hz VA-panel - Svart
AOC CU34P3CV Buet PC-skjerm - 34", 3440x1440, Svart...
fra 3 742,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
100 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LED
LED
LCD
Produktinformasjon
Opplev det beste med AOC CU34P3CV: En fantastisk kurvet skjerm!
Spesifikasjoner som imponerer
  • Sideforhold: 21:9 for et bredere synsfelt
  • Paneltype: VA – nyte nydelige farger og dype sorte
  • Innebygde høyttalere: Ja, slipp kabler og nyt lyden
  • Høyt kontrastforhold: 3000:1 for levende bilder
  • Innsynsvinkler: 178° både horisontalt og vertikalt for optimale visningsvinkler
  • Skjermoverflate: Matt, reduserer gjenskinn
  • VESA-feste: Ja, enkelt å montere på veggen
Tilkoblingsmuligheter med AOC CU34P3CV
  • HDMI: 2 porter for fleksible tilkoblinger
  • DisplayPort: Ja, for høyoppløselig bildekvalitet
  • Hodetelefonutgang: Ja, for en mer personlig lytteopplevelse
Design og brukervennlighet
En investering i kvalitet
Ikke vent lenger – oppgrader til AOC CU34P3CV i dag og opplev forskjellen!
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnAOC CU34P3CV
MerkeAoc
FargeSvart
ModellnavnAOC CU34P3CV 34 Inch HDMI DP USB
Spesifikasjoner
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Ja
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseA
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Energiklasse (HDR)G
Lanseringsår2023
Fargedybde8 bit
Mål
Høyde (uten stativ)556 mm
Vekt (med stativ)10000 g
Funksjoner
FunksjonerBilde i bilde (PiP)
Smart TV
Nei
HøydejusteringJa, 150 mm
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
Nei
DVI
USB-typeUSB-A
VGA
Hodetelefonutgang
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
Antall HDMI-innganger1 stk
HDMI-versjon2.0
Digital optisk ut (S/PDIF)
USB-kontakt
Innspillingsfunksjon via USB (PVR)
HDMI-porter2
Innebygd USB-hub
USB-C Power Delivery
DisplayPort-versjon1.4
Design
Kurvet skjerm
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelBuet
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk operativ (min-maks)35 - 35 W
Strømforbruk standby/hvilemodus0.3 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Størrelse
Produktvekt10 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Sideforhold16:9 (Wide)
Lysstyrke (nits)300 cd/m²
Oppdateringsfrekvens100 Hz
HDR
Skjermoppløsning3440 x 1440 pixels
SkjermteknologiLED
Lagring
Minnekortleser
Kommunikasjon
Ethernet-tilkobling
Trådløst nettverk (Wi-Fi)
Kompatibilitet
DLNA
Full HD (HD ready 1080p)
Ultra HD-sertifisert (UHD/4K)
4K120
Generelt
Doble mottakere
CI+
Bildeegenskaper
Bildestørrelse34 Tommer
Bildeforhold2.37:1 (21:9)
Pikseltetthet110 PPI
Bildeskjerm
TV33-43"
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 742,- den billigste prisen for AOC CU34P3CV Buet 34" PC-skjerm med 3440x1440 100Hz VA-panel - Svart blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.