APC Galaxy VS GVSUPS20KB2HS - UPS - 20 kW - 20000 VA
-1%
APC Galaxy VS GVSUPS20KB2HS - UPS - 20 kW - 20000 VA (GVSUPS20KB2HS) - Kapasitet: 20kVA - Produkt: Ekstern UPS...
fra 136 876,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Siste kjente pris:
banner-image
Produktinformasjon
APC Galaxy VS GVSUPS20KB2HS - UPS med imponerende kapasitet
Ønsker du å sikre at din serverpark forblir trygg og driftssikker? Da er APC Galaxy VS GVSUPS20KB2HS den perfekte løsningen for deg! Denne online dobbeltkonverteringen leverer kontinuerlig, ren trefasestrøm med en kapasitet på 20 kW (20 kVA), perfekt for edge- og små datasenterbelastninger.
Kraftige spesifikasjoner og effektiv drift
Med målene 333 mm i bredde, 847 mm i dybde og 485 mm i høyde, veier denne UPS-en hele 245 kg. Den kompakte designen sikrer at den passer inn i de fleste datasenter, samtidig som den gir deg muligheten til å oppnå maksimal driftseffektivitet og reduserte energikostnader.
  • Farge: Hvit
  • Kapasitet: 20 kVA / 20 kW
  • Økonomimodus: Reduserer energikostnader og varmeutvikling
  • SmartSlot: Forenkler overvåking
  • Integrert nettverksadministrasjon: Sømløs overvåkning av systemet
  • Modulært VRLA-batteri: Installeres internt og kan utvides for lengre driftstid
Optimal overvåking og driftssikkerhet
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
FormfaktorTower
Mål
Bredde333 mm
Dybde847 mm
Høyde485 mm
Vekt245 kg
Strømkilde
BatteriteknologiForseglet blysyre (VRLA)
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 136 876,- den billigste prisen for APC Galaxy VS GVSUPS20KB2HS - UPS - 20 kW - 20000 VA blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste ups/overspenningsvern for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.