
Apple iPad mini 5 256GB 5th. Gen. (2019) 4G space grey DE
Apple iPad mini 5 256GB 5th. Gen. (2019) 4G space grey DE (MUXC2FD/A) - Skjermstørrelse: 7.9" - Oppløsning: 2048 x 1536 - Vekt: 308g - Mobilt bredbånd: Ja - Operativsystem: iOS - Kapasitet: 256GB...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Apple Nettbrett

-4%
Populære produkter

-1%
Apple iPad Pro 13" M5 256GB WiFi Sølv - Nettbrett med Tandem OLED
13 880,-
13 950,-
10
Produktinformasjon
Apple iPad mini 5 256GB 5th. Gen. (2019) 4G space grey DE (MUXC2FD/A) - Skjermstørrelse: 7.9" - Oppløsning: 2048 x 1536 - Vekt: 308g - Mobilt bredbånd: Ja - Operativsystem: iOS - Kapasitet: 256GB
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Apple iPad mini 5 256GB 5th. Gen. (2019) 4G space grey DE |
| Merke | Apple |
| Series | Apple iPad mini |
| Farge | Grå |
Spesifikasjoner
| Lanseringsår | 2019 |
Mål
| Høyde | 203.2 mm |
| Dybde | 6.1 mm |
| Bredde | 134.8 mm |
Strømkilde
| Batteritype | Li-polymer |
Funksjoner
| Medfølgende tastatur | Nei |
| Funksjoner | Kan dokkes, Stylus pennstøtte (Active Digitizer), Støtter NFC, Fingeravtrykkleser |
Tilkoblinger
| HDMI | Nei |
| Øvrige tilkoblinger | Hodetelefonutgang |
| Datatilkobling | Lightning |
| SIM-kort | Ja |
Strømforsyning
| Batterielevetid (ved bruk) | 10 h |
Trådløs
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobilt bredbånd | 4G (LTE), 3G |
Minne
| Minnetype | DDR4 |
| RAM-minne | 3 GB |
Størrelse
| Produktvekt | 308.2 g |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 2048x1536 |
| Paneltype | IPS (TFT) |
Programvare
| 32/64-bit OS | 64-bit |
Kamera
| Videoinnspilling | Ja |
| Antall kameraer | 2 stk |
| Innebygget kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Kameraegenskaper | Autofokus, Integrert geotagging, Innebygget blits |
Lagring
| Minnekortleser | Nei |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne/SSD |
| Lagringsplass | 256 GB |
Prosessor
| Prosessorhastighet | 0.8 GHz |
Kommunikasjon
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| System | GPS, A-GPS, GLONASS |
| 5G (NR) | Nei |
| Type av SIM-kort | eSIM, Nano SIM |
Annet
| Nøkkelord | 8 tommers nettbrett |
Bildeegenskaper
| Bildeforhold | 4:3 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Pikseltetthet | 326 PPI |
| Skjerm funksjoner | Motstandsdyktig mot riper på skjerm |
Prosessorer
| Prosessorkjernetype | 6 (Hexa) Core |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| SoC/CPU (System on Chip) | Apple A12 Bionic |
OnePlus Pad 4 12GB/512GB WiFi SageOnePlus Pad 4 12GB/256GB WiFi SageNavitel T797 3GB/ 64GB LTE SvartLenovo Tab One 8,7" LTE 4GB/128GB Luna Grey
OnePlus Pad 4 12GB/256GB WiFi BrownBlackview Active 10 Pro 12GB/256GB OransjeSamsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 8GB/256GB RedNubia Red Magic Astra 24GB/1TB Sølv
Acer Iconia Tab A8 Wi-Fi 4GB/64GB SortAcer Iconia Tab A10 Wi-Fi 4GB/64GB SortAcer Iconia Tab A11 Wi-Fi 4GB/64GB SortXiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB/256GB Silver



















