Apple Watch (38/40/SE/41MM) Magnetisk Lippa Lærreim - Blå
-1%
Lippa Magnetisk Skinnreim for Apple Watch (38/40/41) Marinebl??...
fra 203,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Forvandle utseendet til din Apple Watch med Magnetisk Lippa Lærreim - Blå
Holdbarhet og Praktisk Design
  • Materiale: Laget av ekte lær, sikrer denne remmen enestående holdbarhet som tåler daglig bruk.
  • Allsidig utseende: Med sitt tidløse design, passer remmen perfekt til enhver stil og anledning.
Perfekt Passform for Din Apple Watch
Denne remmen er kompatibel med følgende modeller:
  • Apple Watch Series 1/2/3 38mm
  • Apple Watch Series 4/5/6 40mm
  • Apple Watch Series 7/8/9 41mm
  • Apple Watch SE 40mm (2020/2022/2023)
Spesifikasjoner
  • Håndledd Størrelse: 140 - 235 mm (ekskl. klokke)