ASRock PG34WQ15R2B
ASRock PG34WQ15R2B
ASRock PG34WQ15R2B Curved 34" - 3440x1440/165Hz - VA, 1ms...
fra 5 769,-
Tilgjengelig i 2 butikker
ASRock Pg34Wq15R2B Computer Monitor
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
ASRock PG34WQ15R2B
ASRock PG34WQ15R2B
Skjermoverflate
Blank
Matt
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
165 Hz
500 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Opplev Gaming som Aldri Før med ASRock PG34WQ15R2B
Er du klar for en gaming-opplevelse som tar pusten fra deg? Med ASRock PG34WQ15R2B kan du nyte en fantastisk 34-tommers skjerm med en oppløsning på 3440x1440 piksler og en imponerende oppdateringsfrekvens på 165Hz. Denne kurvede skjermen gir deg en dybde og innlevelse som får deg til å føle at du er midt i spillet!
Design og Brukervennlighet
Tekniske Spesifikasjoner og Funksjoner
  • Oppløsning: 3440 x 1440 (UltraWide Quad HD)
  • Oppdateringsfrekvens: 165Hz
  • Reaksjonstid: 1ms
  • Paneltype: VA
  • HDR: HDR400
  • Alle tilkoblinger: 2 x HDMI
  • Innebygde høyttalere: Ja (2x 2W)
  • VESA-feste: Ja
Optimalisert for deling og multitasking
Din Perfekte Gaming-Partner
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASRock PG34WQ15R2B
MerkeAsrock
FargeSvart
Spesifikasjoner
Innebygde høyttalere
Ja
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
VESA-feste
Ja
PaneltypeIPS
Kamera (innebygd)
Nei
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync, AMD FreeSync Premium
Funksjoner
Bærbar
Nei
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri
RGB
Tilkoblinger
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
VGA inn
DVI inn
HDMI
Innebygd USB-hub
DisplayPort
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Design
Design panelBuet
Skjermkrumming1500R
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Lysstyrke (nits)550 cd/m²
Oppdateringsfrekvens165 Hz
SkjermteknologiLCD
HDR
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypUltrawide skjerm, Buede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm