
Astro Box Lantern 450 Textured Black
Produktinformasjon
Oppdag Astro Box Lantern 450 Textured Black
Gi uterommet ditt et stilrent og elegant preg med Astro Box Lantern 450 Textured Black. Denne vegglampen er perfekt for utendørsbruk og kombinerer både funksjonalitet og estetikk. Med sitt moderne design og vakre teksturerte svarte metallfinish, skaper den en varm atmosfære som gjør at du kan nyte kveldsstemningen til det fulleste.
Spesifikasjoner
| Høyde | 45,4 cm |
| Bredde | 32,3 cm |
| Dybde | 25,5 cm |
| Sokkel | E27 |
| Lyskilde | 1 stk, maks 12W - ikke inkludert |
| Dimbar | Ja, ved bruk av dimbar lyspære og ekstern dimmer |
| Klasse | I |
| IP-Grad | IP23 |
| Materiale | Metall |
| Spenning | 230V |
Fordelene med Astro Box Lantern 450
- Stilrent design: Den teksturerte svarte finishen gir en moderne touch til enhver utendørs setting.
- Dimbar funksjonalitet: Tilpass belysningen etter ditt humør eller anledning ved å bruke dimbare lyspærer.
- Holdbarhet: Med en IP23-rating tåler denne lampen ulike værforhold, noe som gjør den ideell for bruk utendørs.
Bli en del av den nye standarden for utendørs belysning med Astro Box Lantern 450. Enten du ønsker å opplyse oppkjørselen, uteserveringen eller hagen, vil denne lampen ikke bare lyse opp området, men også tilføre et stilfullt preg som vil imponere gjestene dine! Hvorfor nøye seg med det ordinære når du kan ha noe som virkelig skiller seg ut?
Topplisten: Astro Vegglamper

Astro Tube Vegglampe

Astro Cabaret 5

Astro Cube Baderomslampe Krom

Astro Zeppo Vegglampe

Astro Ottavino Vegglampe Krom

Astro Calvi Utendørslampe Vegglampe Sort
Spesifikasjon
| Produktnavn | Astro Box Lantern 450 Textured Black |
| Merke | Astro |
Populære produkter

Philips T5 mini LED lysrør 4,5W G5

Scan Products Lucianna speillampe stik 3000K/4000K

Loevschall Sekvens vegglampe sort

Hein Studio May Vegglampe Steel
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 9 973,- den billigste prisen for Astro Box Lantern 450 Textured Black blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste vegglamper for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.















