
ASUS VP227HE
Produktinformasjon
Oppdateringsfrekvens
Skjermer med en oppdateringsfrekvens på 75 Hz gir en litt raskere oppdatering enn standard 60 Hz-skjermer. Denne økte frekvensen kan gi en litt jevnere visuell opplevelse, spesielt for vanlig bruk og produktivitetsoppgaver. Mens 75 Hz kanskje ikke er ideelt for krevende gaming eller profesjonelle bruksområder, gir det fortsatt en forbedret ytelse sammenlignet med 60 Hz-skjermer. Skjermer med 75 Hz er en mellomting mellom standard og høy oppdateringsfrekvens, og de kan være et godt valg for brukere som ønsker en liten oppgradering fra de vanlige 60 Hz-skjermene uten å gå til de høyere frekvensene.
Topplisten: Asus PC skjermer

ASUS ZenScreen MB16ACE

ASUS ROG Strix XG27ACMES-W 27" QHD Gaming Skjerm 255Hz IPS

ASUS TUF Gaming VG24VQE

ASUS ROG Swift PG27AQWP-W 26,5" QHD Gaming Skjerm 540Hz OLED
Spesifikasjon
| Produktnavn | ASUS VP227HE |
| Merke | Asus |
| Farge | Sort, Sølv |
| Paneltype | IPS |
| VESA-feste | Nei |
| Adaptiv synkronisering | AMD Freesync |
| Innebygde høyttalere | Nei |
| Kamera (innebygd) | Nei |
| Dybde (med stativ) | 204, 4 mm |
| Høyde (med stativ) | 355, 6 mm |
| Vekt (med stativ) | 2, 79 kg |
| Dybde (uten stativ) | 51, 3 mm |
| Høyde (uten stativ) | 290, 9 mm |
| Vekt (uten stativ) | 2, 4 kg |
| Bærbar | Nei |
| Pivotfunksjon (kan stilles på høykant) | Nei |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| Funksjoner | Flimmerfri, Øyepleieteknologi |
| RGB | Nei |
| Høydejustering | Nei |
| VGA inn | Ja |
| DVI inn | Nei |
| HDMI | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| Thunderbolt | Nei |
| USB for videosignal | Nei |
| USB-C Power Delivery | Nei |
| HDCP | Nei |
| Antall HDMI | 1 |
| HDMI-versjon | 1.4 |
| Design panel | Flat |
| Skjermform | Flat |
| Tilkobling for 9V/12V/14V | Nei |
| Berøringsskjerm | Nei |
| Lysstyrke (nits) | 250 cd/m² |
| Oppdateringsfrekvens | 75 Hz |
| Skjermteknologi | LCD |
| HDR | Nei |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Minnekortleser | Nei |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| Synkroniseringsmetode | Ja |
| Multitouch | Nei |
| Typ | PC-skjerm 14-22" |
| Bildestørrelse | 21.4 Tommer |
| Bildeforhold | 16:9 |
| Maks oppløsning | 1920x1080 |
| Bakgrunnsbelysning | LED (lysdiode) |
| Maskinvarekalibrering | Nei |
Populære produkter

ASUS ZenScreen MB16ACE

Acer Predator XB253Q 25" 4K 360Hz UM.KX0EE.F05

Lenovo Q27H-20


Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 319,- den billigste prisen for ASUS VP227HE blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
















