ASUS TUF Gaming VG27AQA1A 27" QHD Skjerm 170Hz VA med HDR10
Asus Tuf Gaming Vg27aqa1a - Led-Skjerm - Gaming - 27" (27" Synlig) - 2560 X 1440 Wqhd @ 170 Hz - Va - 300 Cd/M² - 3000:1 - Hdr10 - 1 Ms - 2Xhdmi, Displayport - Høyttalere...
fra 2 452,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
2560x1440
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppdateringsfrekvens
170 Hz
180 Hz
Produktinformasjon
Oppdag ASUS TUF Gaming VG27AQA1A – Din Ultimate Gaming-Skjerm
Uslåelig ytelse og teknologi
Skjermen har en lynrask oppdateringsfrekvens på 170 Hz, noe som sikrer at hvert eneste bilde er skarpt og klart, selv under de mest intense spilløktene. Takket være 1 ms responstid vil du si farvel til lagging og ghosting – perfekt for de som elsker hastighet og presisjon!
Ergonomisk design for lange økter
Allsidige tilkoblingsmuligheter
Spesifikasjoner som teller
  • Skjermstørrelse: 27.0"
  • Oppløsning: 2560 x 1440
  • Oppdateringsfrekvens: 170 Hz
  • Responstid: 1 ms
  • Paneltype: VA
  • Kontrast: 3000:1
  • Lysstyrke: 300 cd/m²
  • VESA-feste: Ja (100x100 mm)
  • Farge: Black
  • Vekt: 3.9 kg (uten stativ)
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASUS VG27AQA1A
MerkeAsus
FargeSvart
ModellnavnASUS TUF Gaming VG27AQA1A
Spesifikasjoner
Oppløsning2560x1440
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.231 mm
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2022
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
TypeGaming
EnergiklasseF
Mål
Dybde uten stativ5.1 cm
Bredde61.5 cm
Dybde213.5 mm
Dybde (med stativ)213.54 mm
Høyde (med stativ)454.86 mm
Vekt (med stativ)4650 g
Dybde (uten stativ)50.5 mm
Høyde (uten stativ)366.36 mm
Vekt (uten stativ)3850 g
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon2.0
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
HDMI-porter2
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)24 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk standby/hvilemodus0.3 W
Strømforbruk operativ24 W
Strømforbruk HDR (1000h)32.0 kW/h
Strømforbruk (1000h)24.0 kW/h
Størrelse
Produktvekt4.65 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse27.0 "
Oppdateringsfrekvens170 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)300.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning2560 x 1440 pixels
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm, PC-skjerm 23-30", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse27 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning2560x1440
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
PanelteknologiLCD
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 452,- den billigste prisen for ASUS TUF Gaming VG27AQA1A 27" QHD Skjerm 170Hz VA med HDR10 blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.