ASUS TUF Gaming VG32VQ1BR
ASUS TUF Gaming VG32VQ1BR
ASUS TUF VG32VQ1BR 32" QHD 165Hz Gaming Skjerm (VA, 1 ms)...
fra 4 709,-
Tilgjengelig i 2 butikker
ASUS TUF Gaming VG32VQ1BR - LED-skjerm - kurvet - 31.5"
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
ASUS TUF Gaming VG32VQ1BR
ASUS TUF Gaming VG32VQ1BR
Oppløsning
3440x1440 (UltraWide)
2560x1440
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
144 Hz
165 Hz
180 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag ASUS TUF Gaming VG32VQ1BR – Den Perfekte Spillopplevelsen
Fantastiske Spesifikasjoner for Spilling uten Grenser
Med en oppdateringsfrekvens på 165Hz og en responstid på kun 1 ms, er skjermen designet for å eliminere etterslep og gi deg en jevn så vel som responsiv opplevelse. Du vil aldri gå glipp av et øyeblikk, uansett hvor hektisk handlingen blir! Den kurvede skjermen (16:9) gir deg også en dypere innlevelse, slik at du virkelig kan tre inn i spillverdenen.
Optimal Fargeopplevelse
Praktiske Funksjoner og Design
Ikke bare er denne skjermen kraftig, men den kommer også med flere praktiske funksjoner. Den har innebygde høyttalere for en enklere opplevelse, og den har VESA-feste med mål på 100x100 mm slik at du enkelt kan montere den på veggen eller på en skjermarm. Selv om skjermen ikke er justerbar i høyden, kan den vris og tiltes etter behov, så du kan finne den mest komfortable posisjonen for deg.
Tilgjengelig Tilkobling
Det Beste Valget for Gamere
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASUS TUF Gaming VG32VQ1BR
MerkeAsus
FargeSvart
ModellnavnASUS VG32VQ1BR
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning2560x1440
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Fargedybde10-bit
Pixelstørrelse0.272 mm
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2021
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Energiklasse (HDR)G
Bilde-i-Bilde (PIP)
Nei
EnergiklasseF
Mål
Høyde (med stativ)50.7 cm
Dybde (med stativ)24.3 cm
Dybde uten stativ8.7 cm
Vekt (med stativ)7.5 kg
Vekt (uten stativ)6.3 kg
Bredde71.0 cm
Dybde243.3 mm
Høyde507.1 mm
Høyde (uten stativ)42.6 cm
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri, Blålysfilter
RGB
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon2.0
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
Antall DisplayPort-innganger1 stk
USB for videosignal
Typ av DisplayPort-kontaktStandard
Antall HDMI-innganger2
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall DVI
HDMI-porter2
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Skjermkurve1500R
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelBuet
Skjermkrumming1500R
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)28 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)40.0 kW/h
Strømforbruk HDR (1000h)73.0 kW/h
Strømforbruk standby/hvilemodus0.5 W
Strømforbruk operativ40.8 W
Tilkobling for 9V/12V/14V
Energiforbruk i HDR-modus (per 1000 t)73 kWh
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)40 kWh
Størrelse
Produktvekt7.25 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse31.5 "
Oppdateringsfrekvens165 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)250.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
Type VESA-feste100x100mm
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypBuede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse31.5 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning2560x1440
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
Dynamisk kontrast10000000 : 1
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Responstid (GtG:Grey-to-Grey)1 ms
Fargegjengivelse (sRGB)120 % av sRGB
Fargegjengivelse (DCI-P3)90 % av DCI-P3