Asus Tuf Gaming Vg32aqa1a Skjerm Qhd, 170Hz, Freesync Promo...
fra 3 026,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
ASUS TUF Gaming 32" QHD Skjerm 170Hz med FreeSync og HDR
Oppløsning
3440x1440 (UltraWide)
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Opplev Gaming på Sitt Beste med ASUS VG32AQA1A Skjerm
Imponerende Oppdateringsfrekvens og Lynrask Responstid
Med en oppdateringsfrekvens på 144 Hz og en responstid på kun 1 ms, leverer ASUS VG32AQA1A en jevn og responsiv spillopplevelse uten forsinkelser eller hakking. Enten du spiller raske actionspill eller immersive RPG-er, vil denne skjermen gi deg den konkurransefordelen du trenger.
Bildekvalitet i Verdensklasse med HDR og Matt Skjermoverflate
Avanserte Funksjoner og Tilpasningsmuligheter
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASUS VG32AQA1A
MerkeAsus
FargeSvart
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning2560x1440
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.2724 mm
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2022
EnergiklasseG
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
PaneltypeIPS
Mål
Dybde uten stativ5.5 cm
Bredde71.6 cm
Dybde213.8 mm
Høyde (uten stativ)426, 2 mm
Høyde (med stativ)496, 2 mm
Dybde (uten stativ)54, 9 mm
Dybde (med stativ)213, 8 mm
Vekt (uten stativ)5, 77 kg
Vekt (med stativ)6, 7 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
VGA inn
DVI inn
HDMI-versjon2.0
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)26 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)27.0 kW/h
Strømforbruk HDR (1000h)33.0 kW/h
Strømforbruk standby/hvilemodus0.3 W
Strømforbruk operativ26 W
Størrelse
Produktvekt6.7 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse32.0 "
Oppdateringsfrekvens144 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)300.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse32 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning2560x1440
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Fargegjengivelse (sRGB)125 % av sRGB
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 026,- den billigste prisen for ASUS TUF Gaming 32" QHD Skjerm 170Hz med FreeSync og HDR blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.