ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A Buet 34" LED, 3440x1440/100Hz, VA, 1ms...
fra 3 009,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
ASUS TUF Gaming 34" Buet Skjerm 3440x1440 100Hz VA HDR
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
100 Hz
Skjermteknologi
LCD
LED
LCD
Skjermoverflate
Matt
Matt
Produktinformasjon
Opplev Gaming i Nytt Lys med ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A
Er du klar for å ta spillopplevelsen din til neste nivå? Med ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A, en imponerende 34-tommers kurvet gaming monitor med 3440 x 1440 UltraWide oppløsning, blir hver kamp et visuelt festmåltid! Denne skjermen er designet for å gi deg en hissig fordel, med en oppdateringsfrekvens på 100 Hz og en lynrask responstid på 1 ms. Nå kan du si farvel til forsinkelse og hei til jevne bevegelser!
Spesifikasjoner som Ta Seg Igjennom Spillverdenen
Brukervennlig Design og Tilpasning
Er du bekymret for energiforbruk? Med et stanby-forbruk på bare 0.5 W kan du være trygg på at denne skjermen ikke bare er en fryd for øyet, men også snill mot energiregningen. Slipp deg løs på de kule funksjonene med tre USB-porter for enkel tilkobling av enheter—ingen mer rotete kabler!
Perfekt for Alle Bruksområder
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASUS TUF Gaming VG34VQEL1A
MerkeAsus
FargeSvart
ModellnavnASUS TUF Gaming VG34VQEL1A
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning3440x1440 (UltraWide)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.231 mm
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Mål
Dybde uten stativ11.1 cm
Bredde80.78 cm
Høyde (uten stativ)370, 3 mm
Høyde (med stativ)540, 6 mm
Dybde (uten stativ)111 mm
Dybde (med stativ)48, 5 mm
Vekt (uten stativ)5, 79 kg
Vekt (med stativ)8, 07 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB3
USB-typeUSB-A
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon2.0
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
HDMI-porter2
HDCP
Innebygd USB-hub
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Skjermkurve1500R
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)30 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse34.0 "
Oppdateringsfrekvens100 Hz
Sideforhold21:9 (UltraWide)
HDR
Lysstyrke (nits)300.0 cd/m2
Skjermoppløsning3440 x 1440 piksler
SkjermteknologiLED
Lagring
Minnekortleser
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 009,- den billigste prisen for ASUS TUF Gaming 34" Buet Skjerm 3440x1440 100Hz VA HDR blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.