ASUS ROG Strix XG32WCMS 32" Gaming Skjerm 2560 x 1440 QHD 280Hz Buet
ASUS 32" curved gamingskjerm ROG Strix XG32WCMS - 2560x1440 VA, 280hz, 1ms, 4000:1, FreeSync, HDMI/DP/USB-C - Gaming utstyr Gamingskjermer...
fra 4 747,-
Tilgjengelig i 6 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
3440x1440 (UltraWide)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
144 Hz
280 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag ASUS Rog Strix Xg32Wcms Computer
Er du på jakt etter en skjerm som virkelig kan ta spillopplevelsen din til neste nivå? Da er ASUS Rog Strix Xg32Wcms Computer det perfekte valget for deg! Med en imponerende skjermstørrelse på 31.5" og en oppløsning på 2560 x 1440, får du en fantastisk visuell opplevelse som lar deg se hver detalj i spillet.
Fantastiske spesifikasjoner for gaming
  • HD-type: Quad HD
  • Skjermform: Kurvet for en mer immersiv opplevelse
  • Høydejustering: Ja, tilpass skjermen til din perfekte høyde
  • Svivel: Ja, juster vinkelen for optimal komfort
  • Energieffektivitetsklasse: F, noe som gjør den til et bærekraftig valg
  • Tilkoblinger: 1 x DisplayPort og 1 x HDMI for enkel tilkobling av enheter
Kraftig design og ytelse
Klar for enhver utfordring
Bli med på reisen mot bedre gaming i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASUS Rog Strix Xg32Wcms Computer
MerkeAsus
FargeRød
Spesifikasjoner
Kontrast4000 : 1
Pixelstørrelse0.27 mm
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
VESA-feste
Ja
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Bredde708 mm
Dybde246 mm
Høyde573 mm
Høyde (uten stativ)425 mm
Høyde (med stativ)573 mm
Dybde (uten stativ)108 mm
Dybde (med stativ)246 mm
Vekt (uten stativ)6, 1 kg
Vekt (med stativ)9, 4 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Ja
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri, Blålysfilter
Høydejustering110 mm
RGB
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI-versjon2.1
HDMI
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
DisplayPort-versjon1.4
Thunderbolt
Antall DisplayPort-innganger1 stk
USB for videosignal
Type USB-kontaktUSB (Type C)
Antall HDMI-innganger1
USB-C Power Delivery
USB Power Delivery Wattage15 W
HDCP
Antall HDMI1
Design
Design panelBuet
Skjermkrumming1500R
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk operativ50 W
Størrelse
Produktvekt9.4 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Lysstyrke (nits)350 cd/m²
Oppdateringsfrekvens280 Hz
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
HDR
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
Type VESA-feste100x100mm
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypBuede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Lydegenskaper
Integrerte høyttalere
Bildeegenskaper
Bildestørrelse32 Tommer
Bildeforhold16:9
Fargedybde (pr. kanal)8 bits
Maks oppløsning2560x1440
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Responstid (GtG:Grey-to-Grey)1 ms
Pikseltetthet92 PPI
Fargegjengivelse (DCI-P3)95 % av DCI-P3
Maskinvarekalibrering
Bilde-i-bildePicture in picture (PIP), Picture by picture (PBP)
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 747,- den billigste prisen for ASUS ROG Strix XG32WCMS 32" Gaming Skjerm 2560 x 1440 QHD 280Hz Buet blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.