Avocent Local Rack Access 18" LRA185KMM16D 001
fra 43 879,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
KVM-konsoll med KVM-svitsj, 16 porter, USB, 18.5", kan monteres i rack, 1366 x 768, 250 cd/m, VGA, 1U
Topplisten: Avocent Tilbehør til skjermer
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Avocent Local Rack Access 18" LRA185KMM16D 001 |
| Merke | Avocent |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 43 879,- den billigste prisen for Avocent Local Rack Access 18" LRA185KMM16D 001 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tilbehør til skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Kensington Privacy Filter 25" 16:9 626489Kensington Privacy Filter 19.5" 16:9 6264783M PF490W3E Privacy Filter 49" 32:9 7100254648Natec OWL Privacy Filter 27" NFP 2118
Targus 4Vu Privacy Filter 27" ASF270W9EMGLKensington EQ Privacy Filter 24" EQ240A1610EKensington EQ Privacy Filter 23.8" 16:9 EQ238A169EErgotron Quick Release LCD Bracket 60 589 060
Bakker Elkhuizen Q riser 130 BNEQR130Tracer LCD Foam TRASRO42097Emerson Network Power Local Rack Access LRA185KMM 205Emerson Network Power Local Rack Access 18" LRA185KMM 204