AZZA 650W Bronze PSAZ 650BATX3.1
AZZA Netzteil 650W (ATX3.1) 120mm black (80+ Bronze) (PSAZ-650B(ATX3.1)) - Strøm: 650W - 80 PLUS certification: 80 PLUS Bronze...
fra 801,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Azza Strømforsyning
-1%
-1%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | AZZA 650W Bronze PSAZ 650BATX3.1 |
| Merke | Azza |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 801,- den billigste prisen for AZZA 650W Bronze PSAZ 650BATX3.1 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste strømforsyning for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.