Bærearm, hjuloppheng ASHIKA 72-0K-K31L
fra 762,-
Produktinformasjon
Bærearm, hjuloppheng ASHIKA 72-0K-K31L – Kvalitet Møter Ytelse
Tekniske Spesifikasjoner
  • Monteringsposisjon: Framaksel nede, venstre
  • Bygghøyde: 72 mm
  • Monteringsdiameter: 18 mm
  • Innvendig diameter: 14 mm
  • Innvendig diameter 1: 12 mm
  • Styretype: Casterstag
Den optimale bygghøyden på 72 mm sikrer at bærearmen passer perfekt til fremakselen. Og med en monteringsdiameter på 18 mm, er installasjonen enkel og ukomplisert. Enten du er en erfaren bilmekaniker eller en helgeentusiast, vil du sette pris på den brukervennlige designen.