Bærebru/bærearm ASHIKA 72-05-528R
fra 567,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Er du på jakt etter en pålitelig bærebru til din bil? Da må du sjekke ut ASHIKA 72-05-528R. Denne bærearmen er designet for å gi optimal støtte og stabilitet, spesielt montert foran høyre. Med en bygghøyde på 72 mm og en monteringsdiameter på 20 mm, sikrer den perfekt passform og enkel installasjon.
Produktegenskaper
  • Monteringsposisjon: Foran høyre
  • Bygghøyde: 72 mm
  • Monteringsdiameter: 20 mm
  • Innvendig diameter: 14 mm