Bærebru/bærearm ASHIKA 72-0K-K31R
fra 786,-
Produktinformasjon
Bærebru/Bærearm ASHIKA 72-0K-K31R - Kvalitet og Presisjon for KIA Picanto II
Produktegenskaper
  • Monteringsposisjon: Framakslen nede, høyre side
  • Bygghøyde: 72 mm
  • Monteringsdiameter: 18 mm
  • Innvendig diameter: 14 mm
  • Innvendig diameter 1: 12 mm