Bahco Momentstav Bwtb12p150 1/2 150nm
Topplisten: Bahco Håndverktøy
Populære produkter
Wiha 40331, 36 Mm, 149 Mm, 113 G
Milwaukee Titanhammer Stiletto
Produktinformasjon
Bahco Momentstav BWTB12P150 – Optimal Momentmåling på 150 Nm
Er du på jakt etter en pålitelig momentstav som kan hjelpe deg med å stramme hjulmuttere uten å overstige det anbefalte momentet? Da er Bahco Momentstav BWTB12P150 det perfekte verktøyet for deg! Med en maksimal momentkapasitet på 150 Nm vil du alltid ha full kontroll når du utfører oppgaver på bilen din eller andre prosjekter.
Fargekodet Gjør Det Enkelt
- Grønn: 90 Nm
- Svart: 100 Nm
- Gull: 110 Nm
- Rød: 120 Nm
- Blå: 135 Nm
- Oransje: 150 Nm
- Grå: 160 Nm
- Lilla: 175 Nm
- Hvit: 190 Nm
- Lysegrønn: 200 Nm