Balma 2200902356 Servicesett Brio 5.5X 7.5X 11 15 2000 Timer
fra 909,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Balma servicesett Brio 5.5X/7.5X/11/15, 2000 timer
Siste kjente pris:
955,-
banner-image
Produktinformasjon
Balma Servicesett Brio – Effektiv og Allsidig!
Er du på jakt etter et pålitelig verktøysett som imøtekommer alle dine behov? Balma 2200902356 Servicesett Brio er det perfekte valget for deg! Med et praktisk utvalg av størrelser – 5.5 mm, 7.5 mm, 11 mm, 15 mm – gir dette settet deg muligheten til å håndtere et bredt spekter av oppgaver, fra enkle reparasjoner til mer omfattende prosjekter.