Bihui TCSA1200 Automatisk Vannsag M/Laser 3000 W
Bihui Automatisk Multifunksjonell Flisekappemaskin 1200Mm...
fra 26 591,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bihui TCSA1200 Automatisk Vannsag M/Laser 3000 W – Din Partner for Presisjon
Er du på jakt etter en kraftig og pålitelig vannsag for å mestre flislegging eller steinskjæring? Bihui TCSA1200 Automatisk Vannsag med Laser er løsningen for deg! Denne imponerende maskinen kombinert med sitt brukervennlige design og kraftige motor på 3000 W gir deg presis skjæring av fliser, granitt, marmor og mye mer, enten du velger å bruke den manuelt eller automatisk.
Smarte Egenskaper for Optimal Bruk
Design og Materialvalg
Tekniske Spesifikasjoner
  • Effekt: 3000 W
  • Hastighet: 12000 rpm
  • Laser: Ja
  • Maks tykkelse på flis: 30 mm
  • Kuttelengde: 1200 mm
  • Skjærelengde diagonalt: 850 mm
  • Bladstørrelse: Ø120 mm x 20 mm
  • Vekt: 76 kg
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnBihui TCSA1200 Automatisk Vannsag M/Laser 3000 W
MerkeBihui
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 26 591,- den billigste prisen for Bihui TCSA1200 Automatisk Vannsag M/Laser 3000 W blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste elektriske sager for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.