Blue Lock  Sesong 1 Del 1
-23%

Blue Lock Sesong 1 Del 1

Isagi Yoichi dreams of winning the World Cup for Japan, so when hes invited to join the teams experimental new training program, he decides to put it all on the line. Three hundred high school players come to compete, but only one can come out on top....
fra 559,-
På lager i 1 butikker

Kjøp på nett

banner-image

Sammenligning av produkter

Her finner du de fire mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.
Blue Lock  Sesong 1 Del 1
-23%
Blue Lock Sesong 1 Del 1
559,-
729,-

Produktinformasjon

Oppdag Blue Lock Sesong 1 Del 1 – En spennende reise mot fotballens topp!

Er du klar for å dykke inn i en verden av intens konkurranse og drømmer om å vinne verdensmesterskapet? Blue Lock Sesong 1 Del 1 tar deg med på en uforglemmelig reise hvor unge fotballspillere kjemper om å bli den beste. Med Isagi Yoichi i spissen, følger vi hans kamp for å overvinne utfordringer og bevise at han har det som trengs!

Hva kan du forvente av Blue Lock Sesong 1 Del 1?

  • Intens konkurranse: Tre hundre talentfulle high school-spillere samles for å delta i et eksperimentelt treningsprogram. Bare én kan stå igjen som vinner!
  • Gripende karakterutvikling: Bli kjent med Isagi og hans medspillere, hver med sine egne drømmer og mål. Hvordan vil de håndtere presset?
  • Visuelt imponerende: Fantastisk animasjon og design som gir liv til hver kamp og hver følelse. Du vil ikke kunne ta øynene fra skjermen!
  • Målrettet handling: Serien fokuserer på strategier, samarbeid og rivalisering, noe som gjør den både underholdende og lærerik.

Bli en del av fotballrevolusjonen med Blue Lock Sesong 1 Del 1

Denne serien er ikke bare for fotballfans; den appellerer til alle som elsker en god historie om mot, vennskap og ambisjon. Er du klar til å heie på Isagi mens han navigerer gjennom utfordringene i Blue Lock? Grip sjansen til å oppleve denne unike serien som setter standarden for sportsanime!

Kjøp din kopi av Blue Lock Sesong 1 Del 1 i dag, og bli med på reisen mot fotballens høyder!

Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.

Spesifikasjon

Produkt
ProduktnavnBlue Lock Sesong 1 Del 1

Pris og prishistorikk

Akkurat nå er 559,- den billigste prisen for Blue Lock Sesong 1 Del 1 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste filmer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

Registrer deg for å motta prisvarsler for dette produktet
Vi overvåker prisen for deg døgnet rundt.
NOK
NOK
Du får e-post med en gang produktet blir billigere eller når målet ditt.