Bosch Serie 8 CMG7241B1 Kombiovn med Mikro, Air Fry og Wi-Fi, 45L, Svart
Produktinformasjon
Bosch Cmg7241b1 Serie 8 Kombiovn – Din ultimate kjøkkenassistent!
Smart design og moderne teknologi
Spesifikasjoner som imponerer
- Farge: Svart
- Ovnsvolum: 45 liter
- Høyde: 455 mm
- Dybde: 548 mm
- Bredde: 594 mm (standardbredde 60 cm)
- Varmluft: Ja
- Varmeform: Elektrisk
- Antall ovner: 1
- Egenskaper: AirFry, Barnesikring, Grillfunksjon, Mikrobølgefunksjon, Pizza-funksjon, Timer
- Spenning: 220 V, 230 V, 240 V
Praktisk bruk for hverdagen
Topplisten: Bosch 2 Stekeovner
Bosch accent line Ovn HBG9763B1S Sort
Bosch accent line Kombi-dampovn HSG958DB1S Sort
Spesifikasjon
| Varmekilde | Elektrisk |
| Ovstype | Innbyggingsovn |
| Høyde (nisjemål) | 56.8 cm |
| Bredde (nisjemål) | 45.0 cm |
| Dybde (nisjemål) | 45.5 cm |
| Varmluft | Ja |
| Funksjoner | Mikrobølgeovn |
| Smarte funksjoner | Kompatibel med kontrollapp |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa |
| Stemmestyring | Nei |
| Appstyring | Ja |
| Ã pning | Nedover |
| Kontroller | Touch |
| Tilkoblingseffekt | 3600 W |
| Energiklasse | A+ |
| Wi-Fi | Ja |
| Produktvekt | 35.3 kg |
| Høyde | 455 mm |
| Dybde | 548 mm |
| Bredde | 594 mm |
| Nischehøyde | 450 mm |
| Nisjebredde | 560 mm |
| Nisjedybde | 550 mm |