Bremsecaliper NTY HZT-FT-012
Bremsecaliper NTY HZT-FT-012
fra 843,99
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bremsecaliper NTY HZT-FT-012 – Din løsning for tryggere bremsing!
Detaljer om Bremsecaliper HZT-FT-012
  • Monteringsposisjon: Venstre bakaksel
  • Bremsesystem: TRW
  • Stempeldiameter: 41 mm
  • Bremseskivetykkelse: 12 mm
  • Bremseskivediameter: 278 mm