Bremseklosser BLUE PRINT ADN142179
Produktinformasjon
Effektive Bremseklosser fra Blue Print - Modell ADN142179
Tekniske spesifikasjoner og detaljer
- Lengde: 142 mm
- Bredde: 56 mm
- Tykkelse: 16 mm
- Kontrolltegn: ECE R90 Godkjent
- Monteringsposisjon: Fremaksel
- Slitasjevarselkontakt: Med akustisk slitasjevarsel
- Akselsett: Mengdeenhet
- TECDOC-motornummer: 31280
- Bremsskive diameter: 295 mm