Bremseklosser RIDEX PLUS 402B0106P
fra 261,99
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bremseklosser RIDEX PLUS 402B0106P – Kvalitet og Sikkerhet
Spesifikasjoner og Egenskaper
  • Bredde: 85,5 mm (1) / 106 mm (2)
  • Høyde: 39,8 mm (1) / 35,3 mm (2)
  • Tykkelse: 15,4 mm
  • Vekt: 0,6 kg
  • Monteringsposisjon: Bakaksel
  • Bremseanlegg: For kjøretøy med skivebremse på bakaksel
  • Slitasjevarsel: Med akustisk slitasjevarsel og 2 varslere pr. aksel
  • Bremseskive diameter: 262 mm