Bremseskive BLUE PRINT ADA104354
fra 452,58
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bremseskive BLUE PRINT ADA104354 – Sikkerhet i hvert sving
Spesifikasjoner og egenskaper
  • Tykkelse: 12 mm
  • Ytre diameter: 305 mm
  • Tykkelse [mm]: 33
  • Hulltall felg: 5
  • Hullsirkel-ø: 127 mm
  • Senterdiameter: 72,5 mm
  • Minste tykkelse: 10,4 mm