Bremseskive BLUE PRINT ADBP430041
fra 667,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Bremseskive BLUE PRINT ADBP430041
Nøkkelfunksjoner
  • Tykkelse: 22 mm
  • Ytre diameter: 300 mm
  • Monteringsposisjon: Bakaksel
  • Repeterende tykkelse: 80 mm, med en minste tykkelse på 19,9 mm
  • Hulltall felg: 5
  • Hullsirkel-ø: 130 mm
  • Senterdiameter: 79 mm