Bremseskive BLUE PRINT ADT343100
fra 443,38
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bremseskive fra BLUE PRINT ADT343100 – Sikre stoppeffekt!
Er du på jakt etter en pålitelig bremseskive som gir deg trygghet på veien? Da er Bremseskive BLUE PRINT ADT343100 det perfekte valget for deg! Med en tykkelse på 20 mm og en ytre diameter på fantastiske 289 mm, er denne bremseskiven designet for å tåle de tøffeste kjøreforholdene.
Spesifikasjoner som gir trygghet
  • Hulltall felg: 6
  • Tykkelse: 64 mm
  • Hullsirkel-ø: 127 mm
  • Overflate: Belagt for bedre holdbarhet og ytelse
  • Type: Innvendig ventilert
  • Monteringsposisjon: Framaksel
  • Minste tykkelse: 18 mm
  • Senteringsdiameter: 100 mm