Bremseskive BLUE PRINT ADZ94313
fra 479,58
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Optimal Bremseskive fra Blue Print – Modell ADZ94313
Tekniske Spesifikasjoner
  • Tykkelse: 18 mm (minst 16,6 mm)
  • Ytre diameter: 313 mm
  • Senterdiameter: 101 mm
  • Hullsirkel-ø: 140 mm