Bremseskive BREMBO 08.B304.10
Bremseskive BREMBO 08.B304.10
fra 502,38
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bremseskive BREMBO 08.B304.10
Spesifikasjoner for Brembo 08.B304.10
  • Type: Fullt ut bremseskive
  • Tykkelse: 10 mm
  • Hullantall: 5
  • Høyde: 46 mm
  • Senterdiameter: 108 mm
  • Ytre diameter: 290 mm
  • Minste tykkelse: 8 mm
  • Tiltrekningsdreiemoment: 95 Nm
  • Perforert: Nei
  • Produktlinje: Prime
  • Monteringsposisjon: Framaksel
  • Chassisnummer (VIN) fra: 00203805
Med en ytre diameter på 290 mm er Brembo 08.B304.10 en perfekt match for din Jimny, uansett om du kjører på asfalt eller i terrenget. Takket være sitt robuste design og høykvalitetsmaterialer, kan du stole på at disse bremseskivene gir sikker og effektiv bremsing under alle forhold.